Zabójcza miłość rodzicielska

Wstrząsające historie rodziców, którzy zabijają własne dzieci. Kryminolog David Wilson analizuje rozdzierające serce zbrodnie, wyjaśniając motywy śmiercionośnych działań i identyfikując znaki ostrzegawcze prowadzące do morderstw.

Zabójcza miłość rodzicielska - o programie

Co skłoniło tych rodziców do zamordowania własnych dzieci? Badamy wstrząsające historie dzieci, które zostały zabite przez ludzi, którzy powinni je chronić. Przekonujące zeznania osób zaangażowanych, w tym członków rodziny i przyjaciół, którzy znali zarówno ofiarę, jak i zabójcę, ujawniają, co doprowadziło matki i ojców do zabijania. Wzruszające obrazy, w tym archiwum osobiste, dowody policyjne, pomagają oddać głos niewinnej ofierze zabójców. Przez cały czas wiodący kryminolog, profesor David Wilson, analizuje przestępstw, ujawnia kolejny etap planu zabójstwa i szuka znaków ostrzegawczych prowadzących do morderstw – aby zrozumieć, jak i dlaczego każdy z rodziców stał się zabójcą.

Zabójcza miłość rodzicielska - gdzie oglądać?

Program dostępny jest na platformie VOD player.pl

Zabójcza miłość rodzicielska, sezon 1, odcinek 3Tragedia Ayeshy Ali Zabójcza miłość rodzicielska, sezon 1, odcinek 2Ojczym zabójca Zabójcza miłość rodzicielska, sezon 1, odcinek 1Honorowe zabójstwo