Klątwa Trójkąta Bermudzkiego

Ta seria bada jedną z największych tajemnic Ziemi - Trójkąta Bermudzkiego.

Klątwa Trójkąta Bermudzkiego - opis programu

Przez stulecia żeglarze i rybacy pływali przez Trójkąt Bermudzki, jednak o niektórych słuch na zawsze zaginął. Teraz czterech ekspertów łączy siły, aby odkryć źródło tych zaginięć.

Więc co się dzieje w Trójkącie Bermudzkim? Czy to zjawisko paranormalne? I czy załoga jest bezpieczna, gdy wyrusza w tę zdradliwą przygodę na morzu? Podążaj za zespołem ekspertów, którzy starają się rozwikłać jedną z największych tajemnic na świecie.

Klątwa Trójkąta Bermudzkiego - gdzie obejrzeć?

Program „Klątwa Trójkąta Bermudzkiego” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Klątwa Trójkąta Bermudzkiego, sezon 1, odcinek 8Statki widma Klątwa Trójkąta Bermudzkiego, sezon 1, odcinek 7Łódź w diabelskim trójkącie Klątwa Trójkąta Bermudzkiego, sezon 1, odcinek 6Tajemnicza teleportacja Klątwa Trójkąta Bermudzkiego, sezon 1, odcinek 5Zaginiony lot 19 Klątwa Trójkąta Bermudzkiego, sezon 1, odcinek 4Zniknięcie amerykańskich marynarzy Klątwa Trójkąta Bermudzkiego, sezon 1, odcinek 3Potwór z Trójkąta Bermudzkiego Klątwa Trójkąta Bermudzkiego, sezon 1, odcinek 2Dziwne spotkania Klątwa Trójkąta Bermudzkiego, sezon 1, odcinek 1Kosmici w Trójkącie Bermudzkim