Baseny z rozmachem

Zdobywający nagrody projektant basenów Lucas Gordon i jego ekipa z Lucas Lagoons tworzą niezwykłe ogrody, których najważniejszym elementem jest woda.


Baseny z rozmachem - opis programu

Zdobywający nagrody projektant basenów Lucas Congdon założył Lucas Lagoons w celu tworzenia przestrzeni zewnętrznych, które będą dziełami sztuki. W skład jego ekipy wchodzą budowlańcy, artyści i niepowtarzalne charaktery. Nie zawsze się dogadują, ale nic nie powstrzymuje ich od nieustannego tworzenia prawdziwych rajów na Ziemi. Dołącz do Lucasa i jego ekipy, gdy stają twarzą w twarz z wymagającymi klientami, wyzwaniami, kapryśną pogodą, awariami sprzętu, by stworzyć oazy w ogródkach. Lucas i ekipa tworzą swoją pierwszą rzekę, a w niej prawdziwa wyspa, ogromne wodospady i masywna grota!

Firma Lucas Lagoons z siedzibą na Florydzie tworzy jedyne w swoim rodzaju przydomowe oazy w całym kraju. Od majestatycznych wodospadów po naturalne groty ze słoną wodą na odległych wyspach, Lucas i jego szalony zespół rzemieślników od ponad 15 lat tworzą ponadczasowe kreacje, które na nowo definiują odpoczynek na świeżym powietrzu.


Baseny z rozmachem - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Baseny z rozmachem, sezon 3Skały miłości Baseny z rozmachem, sezon 3Dżungla w ogrodzie Baseny z rozmachem, sezon 3 Baseny z rozmachem, sezon 3Basen jak ocean Baseny z rozmachem, sezon 3Mało miejsca, wielkie marzenia Baseny z rozmachem, sezon 3 Baseny z rozmachem, sezon 3Co z tym dokiem? Baseny z rozmachem, sezon 3Zjeżdżalnią do Nibylandii Baseny z rozmachem, sezon 3Piña colada przy basenie Baseny z rozmachem, sezon 3Szczyt góry Baseny z rozmachem, sezon 2Tam gdzie płynie leniwa rzeka Baseny z rozmachem, sezon 2Dla ptaków Baseny z rozmachem, sezon 2Ukryta strefa imprezowa Baseny z rozmachem, sezon 2Nadmorski pałac Baseny z rozmachem, sezon 2Zen i sztuka tworzenia basenów Baseny z rozmachem, sezon 2Rozkołysać Rocket City Baseny z rozmachem, sezon 2Fiesta nad laguną Baseny z rozmachem, sezon 2Wodny raj Baseny z rozmachem, sezon 2Na dnie morza Baseny z rozmachem, sezon 2Witamy w dżunglii Baseny z rozmachem, sezon 1Początkowe trudności Baseny z rozmachem, sezon 1Zielony z zazdrości Baseny z rozmachem, sezon 1W gorącej wodzie Baseny z rozmachem, sezon 1Raj w ogrodzie Baseny z rozmachem, sezon 1Górska oaza na Florydzie Baseny z rozmachem, sezon 1Pływając z rybami