Kamperem przez świat

Trzy ekipy postanowiły rzucić wszystko i spełnić swoje marzenia. Kupiły kampery, przerobiły je na własne potrzeby, a potem pojechały w świat. To nie jest typowy program o podróżowaniu, ale zapis życia w drodze. Bez konkretnego planu i ograniczeń.

Kamperem przez świat - uczestnicy

Miłosz i Kasia wraz z dziećmi udadzą się na wyprawę do południowej Hiszpanii. Nie mają planu podróży ani wyznaczonego celu. Ich dewiza życiowa to „lecimy na spontanie w latającym dywanie” – tak właśnie nazywają swój przerobiony kamper.

Sylwia jest przebojową singielką, która postanowiła samotnie objechać Australię. Bohaterka nowego programu Discovery Channel żadnej pracy się nie boi. Pomaga na farmie i dorabia w pracowni, gdzie powstają spersonalizowane deski surfingowe. Podejmuje różne fuchy, byle tylko zarobić na benzynę i ruszyć w dalszą drogę. Jej odwaga, otwartość na ludzi i zaradność sprawiają, że potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Aldona i Daniel to z kolei małżeństwo podróżników, którzy zdecydowali się na objechanie Gruzji „Groszkiem”, czyli volkswagenem T4 z 1992 roku. Zima, ciężkie trasy, trudne warunki i śliskie drogi - ich  wyprawa będzie pełna wyzwań. Na szczęście podczas swojej eskapady spotkają wielu życzliwych ludzi.

Kamperem przez świat - gdzie obejrzeć?

Program dostępny jest online na platformie VOD player.pl.

Kamperem przez świat, sezon 1, odcinek 8 Kamperem przez świat, sezon 1, odcinek 7 Kamperem przez świat, sezon 1, odcinek 6 Kamperem przez świat, sezon 1, odcinek 5 Kamperem przez świat, sezon 1, odcinek 4 Kamperem przez świat, sezon 1, odcinek 3 Kamperem przez świat, sezon 1, odcinek 2 Kamperem przez świat, sezon 1, odcinek 1