Bracia Collins biorą się do roboty

Popularny duet braci powraca z nowym programem!

Bracia Collins biorą się do roboty - o czym jest program?

Bracia Collins wyruszają w podróż do Indii. Ich zadaniem będzie zmierzenie się z ekstremalnymi zadaniami, w trudnych warunkach. Niekiedy będą zmuszeni przekraczać granice własnego komfortu.

Wszystko po to, aby raz na zawsze udowadniać światu, że ciężkiej pracy się nie boją! Rafał i Grzegorz nie tylko zmierzą się z robotą, ale również będą musieli się odnaleźć w jednym z największych krajów świata - Indiach. W kraju kontrastów, różnorodnej tradycji, kultury, gdzie na każdym kroku ogromna bieda miesza się z wielkim bogactwem.

Bracia Collins biorą się do roboty - gdzie obejrzeć?

Program "Bracia Collins biorą się do roboty" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty Bracia Collins biorą się do roboty