Ciężarówką przez Stany

Czy bycie kierowcą ciężarówki jest nudne i monotonne? Okazuje się, że nie!

Ciężarówką przez Stany - opis programu?

Dawid Andres wraca za kierownicę ciężarówki, a program przenosi się do Stanów Zjednoczonych. To już czwarty sezon „Ciężarówką przez Stany”, a wliczając „Ciężarówką przez Route 66”, nawet piąty.
Dawid ma tutaj coś do załatwienia. Z 49 kontynentalnych stanów USA nie pokazał jeszcze dwóch: Nebraski i Vermontu. Czas zakończyć sprawę i odwiedzić wszystkie stany. Przy okazji Dawid, jak zwykle, postara się połączyć zwiedzanie z pracą w firmie transportowej.

Wraz z Dawidem zwiedzimy dokładniej centrum Chicago, miasto Omaha w Nebrasce, przejedziemy Krainą Ozark przez stany południa: Arkansas, Missisipi, Alabamę oraz Georgię i dotrzemy aż na Florydę do samego Miami. Potem odwiedzimy Waszyngton i Nowy Jork, żeby wreszcie dotrzeć do malowniczego stanu Vermont, gdzie Dawid osiągnie swój cel – odwiedzi z kamerą 49 stanów USA.
Po drodze, jak zawsze, czeka go mnóstwo przygód, ciekawych ludzi i wyjątkowych miejsc. To będzie Dawid Andres w najlepszym wydaniu.

Ciężarówką przez Stany - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki programu zobaczysz na platformie VOD player.pl.

Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 9 Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 8 Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 7 Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 6 Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 5 Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 4 Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 3 Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 2 Ciężarówką przez Stany, sezon 4, odcinek 1 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 10 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 9 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 8 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 7 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 6 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 5 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 4 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 3 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 2 Ciężarówką przez Stany, sezon 3, odcinek 1 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 10 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 9 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 8 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 7 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 6 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 5 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 4 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 3 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 2 Ciężarówką przez Stany, sezon 2, odcinek 1 Ciężarówką przez Stany, sezon 1, odcinek 8 Ciężarówką przez Stany, sezon 1, odcinek 7 Ciężarówką przez Stany, sezon 1, odcinek 6 Ciężarówką przez Stany, sezon 1, odcinek 5 Ciężarówką przez Stany, sezon 1, odcinek 4 Ciężarówką przez Stany, sezon 1, odcinek 3 Ciężarówką przez Stany, sezon 1, odcinek 2 Ciężarówką przez Stany, sezon 1, odcinek 1