Mroczne sekrety Playboya

Te historie odsłaniają pułapki sławy dla tych, którzy pojawiają się na stronach Playboya. Każda zagadka dotyczy morderstw, które mają związek z Playboyem, zmuszając widzów do zakwestionowania wszystkich wyobrażeń, jakie mają o jednym z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich magazynów.

Mroczne sekrety Playboya - o programie

W tej nowej serii badamy morderstwa, które krzyżują się ze światem Playboya. Od romansu w klubie Playboya, który kończy się tragicznie, po dziewczynę z rozkładówki, która zostaje wplątana w relację z seryjnym mordercą. Te mrożące krew w żyłach historie odsłaniają pułapki sławy dla tych, którzy pojawiają się na stronach magazynu. W równej mierze nostalgiczna i szokująca, ta antologia ożywia fascynujące śledztwa w sprawie morderstw, a także bada kulturowe postawy dotyczące seksu, miłości i sławy.

Mroczne sekrety Playboya - gdzie oglądać?

Program jest dostępny w serwisie VOD player.pl

Mroczne sekrety Playboya, sezon 1, odcinek 6Sugar Baby Mroczne sekrety Playboya, sezon 1, odcinek 5Dziewczyna z wytatuowaną gwiazdą Mroczne sekrety Playboya, sezon 1, odcinek 4Czarny Bart i króliczek Mroczne sekrety Playboya, sezon 1, odcinek 3Króliczek spotyka kawalera Mroczne sekrety Playboya, sezon 1, odcinek 2Ćma w płomieniu Mroczne sekrety Playboya, sezon 1, odcinek 1Wszystkie te świecidełka