Mieszkanie na pniu

Wille na drzewie? Tylko w wykonaniu Peta Nelsona, który trudni się budową domów na drzewach. Efekty jego pracy pozostają na długo w pamięci.

Mieszkanie na pniu - o czym jest program?

Każdy w dzieciństwie marzy o domku na drzewie. Niektórzy jednak nie wyrastają z marzeń.. Pete Nelson, który jest niekonwencjonalnym budowniczym, tworzy niezwykłe budowle na drzewach zarówno dla marzycieli, jak i realistów. Każdy jego domek jest niepowtarzalny, tak jak niepowtarzalne jest każde drzewo. Nelson stara się nie zawieść oczekiwań nawet najbardziej wybrednych klientów, choć stawianie drzewnych chat wymaga sporych umiejętności i ogromu pracy.

Mieszkanie na pniu - gdzie oglądać?

Program zobaczysz na kanale Discovery Channel oraz na platformie VOD player.pl

Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 14Zagubieni w lesie Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 13Wydanie międzynarodowe: Skandynawia Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 12Górski domek na Alasce Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 11Domki dla gwiazdy Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 10Trzy chatki w jednej Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 9Domek godny wikinga Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 8Domek dla miłośników adrenaliny Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 7Apartament godny prezydenta Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 6Kryjówka wśród wzgórz Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 5Domek dla miejskiego eleganta Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 4Szklany domek Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 3Olśniewający kemping Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 2Sowi domek Mieszkanie na pniu, sezon 6, odcinek 1Siedziba główna Matki Natury Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 16Bożonarodzeniowy domek Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 15Niespodziewane metamorfozy Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 14Superdomki na drzewach, część V Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 13Specjalnie dla Charliego Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 12Widok z góry, cz. III Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 11Roderick Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 10Szwajcarska rodzinna niespodzianka Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 9Kosmiczny krab Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 8Co powiecie na jabłka? Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 7Domek nad jeziorem Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 6Restauracja na drzewie Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 5Przygoda: kwatera główna Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 4Magia i nowoczesność Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 3Domek w Camo Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 2Domek dla narciarza Mieszkanie na pniu, sezon 5, odcinek 1Zen na drzewie