Mieszkanie na pniu

Wille na drzewie? Tylko w wykonaniu Peta Nelsona, który trudni się budową domów na drzewach. Efekty jego pracy pozostają na długo w pamięci.

Mieszkanie na pniu - o czym jest program?

Każdy w dzieciństwie marzy o domku na drzewie. Niektórzy jednak nie wyrastają z marzeń.. Pete Nelson, który jest niekonwencjonalnym budowniczym, tworzy niezwykłe budowle na drzewach zarówno dla marzycieli, jak i realistów. Każdy jego domek jest niepowtarzalny, tak jak niepowtarzalne jest każde drzewo. Nelson stara się nie zawieść oczekiwań nawet najbardziej wybrednych klientów, choć stawianie drzewnych chat wymaga sporych umiejętności i ogromu pracy.

Mieszkanie na pniu - gdzie oglądać?

Program zobaczysz na kanale Discovery Channel oraz na platformie VOD player.pl

Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 10Szkocki ogród w chmurach Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 9Męska jaskinia Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 8Szałas na afrykańskie safari Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 7Nadrzewne studio nagraniowe Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 6Lewitująca latarnia Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 5Rezydencja w chmurach Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 4Przystań dla motyli Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 3Bungalow pod niedźwiedziem Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 2Warsztat świętego Mikołaja Mieszkanie na pniu, sezon 2, odcinek 1Świątynia przygód Mieszkanie na pniu, sezon 1, odcinek 8Irlandzka chata Mieszkanie na pniu, sezon 1, odcinek 7Nadrzewny mikrobrowar Mieszkanie na pniu, sezon 1, odcinek 6Miłość w powietrzu Mieszkanie na pniu, sezon 1, odcinek 5Kolos na drzewie Mieszkanie na pniu, sezon 1, odcinek 4Spa między ziemią a niebem Mieszkanie na pniu, sezon 1, odcinek 3Świątynia natchnienia Mieszkanie na pniu, sezon 1, odcinek 2Klub w koronie drzewa Mieszkanie na pniu, sezon 1, odcinek 1Bungalow w ogrodzie