Odnaleźć się w chorobie

W programie widzowie poznają losy osób chorych na rzadko występujące w społeczeństwie choroby. W każdym odcinku cyklu dwoje bohaterów cierpiących na takie samo schorzenie spotyka się ze sobą.

"Odnaleźć się w chorobie" - opis programu

W programie widzowie poznają losy osób chorych na rzadko występujące w społeczeństwie choroby. W każdym odcinku cyklu dwoje bohaterów cierpiących na takie samo schorzenie spotyka się ze sobą. Poznasz historię wielu osób, które mimo dotknięcia rzadkimi chorobami próbują żyć jak zwykli ludzie. Dwudziestojednolatki Tiffany i Destiny nigdy się nie spotkały, ale obie cierpią na wrodzoną łamliwość kości. Teraz wyruszają w podróż, która zawsze wydawała się im nierealna.

"Odnaleźć się w chorobie" - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Odnaleźć się w chorobie, sezon 1, odcinek 6Taka sama twarz Odnaleźć się w chorobie, sezon 1, odcinek 5Najwęższa klatka piersiowa na świecie Odnaleźć się w chorobie, sezon 1, odcinek 4Chłopcy w ogniu Odnaleźć się w chorobie, sezon 1, odcinek 3Łuski zamiast skóry Odnaleźć się w chorobie, sezon 1, odcinek 2Dziewczyny kruche jak szkło Odnaleźć się w chorobie, sezon 1, odcinek 1Chłopcy ze stali