Telefon z miejsca zbrodni

Serial dokumentalny ukazujący, że nawet w rozmowach z numerami alarmowymi można doszukać się istotnych w śledztwie informacji o przestępstwach.

Telefon z miejsca zbrodni - opis programu

Eksperci poddadzą analizie nagrania telefonów 911 i zestawią z relacjami świadków zbrodni. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób pozyskane w ten sposób informacje przyczynią się do ustalenia tożsamości przestępcy i rozwiązania sprawy.

Telefon z miejsca zbrodni - gdzie oglądać?

Program dostępny w serwisie VOD player.pl

Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2, odcinek 1Łzy za moją matkę Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 12Zaginiony anioł Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 11Maska śmierci Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 10Jeśli nie ja.... Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 9Śmierć u bram Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 8Cichy świadek Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 7Bezbożna dusza Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 6Śmierć na progu Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 5Na włosku Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 4Ze złości Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 3Śmierć nad rzeką Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 2Czarny koń Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1, odcinek 1Wilk w owczej skórze