Telefon z miejsca zbrodni

Serial dokumentalny ukazujący, że nawet w rozmowach z numerami alarmowymi można doszukać się istotnych w śledztwie informacji o przestępstwach.

Telefon z miejsca zbrodni - opis programu

Eksperci poddadzą analizie nagrania telefonów 911 i zestawią z relacjami świadków zbrodni. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób pozyskane w ten sposób informacje przyczynią się do ustalenia tożsamości przestępcy i rozwiązania sprawy.

Telefon z miejsca zbrodni - gdzie oglądać?

Program dostępny w serwisie VOD player.pl

Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Spalone serce Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Ostatnie połączenie Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Głos diabła Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Martwy ciąg Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Kara za dobry uczynek Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Szczupły mężczyzna Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Oblężenie Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2W cieniu śmierci Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Morderstwo w Big Sky Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Tłumik Telefon z miejsca zbrodni, sezon 2Łzy za moją matkę Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Zaginiony anioł Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Maska śmierci Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Jeśli nie ja.... Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Śmierć u bram Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Cichy świadek Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Bezbożna dusza Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Śmierć na progu Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Na włosku Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Ze złości Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Śmierć nad rzeką Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Czarny koń Telefon z miejsca zbrodni, sezon 1Wilk w owczej skórze