Co mi dolega?

Bohaterowie programu  zmagają się z dolegliwościami, które do tej pory nie zostały dobrze rozpoznane. Często są leczeni na coś zupełnie innego niż choroba, która im dolega. Dzięki udziałowi w programie uda im się jednak poznać schorzenie. Staną się także przykładem dla innych pacjentów, którym brakuje odwagi lub motywacji, by szukać do pełnego skutku!

Co mi dolega?” - opis programu

Bohaterowie programu Co mi dolega? szukają pomocy, ponieważ do tej pory nie wiedzą, co im dolega. Diagnoza nie jest łatwa i oczywista, a lekarz specjalista musi wziąć pod uwagę wiele czynników. Często złożoność schorzenia sprawia, że ciężko postawić dobrą diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie.

Bywa także, że pacjenci leczą się na coś zupełnie innego niż im dolega! Na wizji bohaterowie programu podzielą się z kadrą medyczną i widzami swoimi najskrytszymi problemami. Tylko dzięki pełnej szczerości mogą uzyskać trafną diagnozę. Szczerze opowiedzą o tym jak choroba wpływa na ich życie rodzinne, zawodowe, intymne i społeczne. Bohaterowie szukają pomocy w nadziei na odzyskanie zdrowia i pełnej sprawności fizycznej oraz psychicznej.

„Co mi dolega?” - gdzie oglądać?

Program „Co mi dolega?” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Co mi dolega?, sezon 1, odcinek 8 Co mi dolega?, sezon 1, odcinek 7 Co mi dolega?, sezon 1, odcinek 6 Co mi dolega?, sezon 1, odcinek 5 Co mi dolega?, sezon 1, odcinek 4 Co mi dolega?, sezon 1, odcinek 3 Co mi dolega?, sezon 1, odcinek 2 Co mi dolega?, sezon 1, odcinek 1