Okiem policyjnej kamery

Surowy, intensywny i pełen akcji program wykorzystuje nagrania z kamer, by pokazać niebezpieczne, szybko zmieniające się sytuacje, z którymi stykają się funkcjonariusze policji. Widzimy decyzje, które muszą podejmować w mgnieniu oka, by ratować życie ludzi.

Okiem policyjnej kamery - o programie

Okiem policyjnej kamery zagłębia się w umysły funkcjonariuszy, którzy są zmuszeni reagować i radzić sobie w najtrudniejszych i najbardziej zagrażających życiu momentach ich kariery. Od zwykłego zatrzymania na poboczu drogi, do pościgu z dużą prędkością za osobą z bronią na wolności.

Okiem policyjnej kamery - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki programu obejrzysz na platformie VOD - player.pl!

Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 10Mamy rannego Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 9Chybiony strzał Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 8Obława Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 7Punkt zapalny Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 6Kryzys Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 5Dymiąca broń Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 4Zajęty Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 3Sekundy od śmierci Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 2Nie poddawać się Okiem policyjnej kamery, sezon 3, odcinek 1Życie w ruinie