Wiza na miłość: pierwsze spotkanie

Wierzą, że znaleźli swoje bratnie dusze w Internecie i wyjeżdżają za granicę, aby spotkać się z nimi po raz pierwszy osobiście. Pary poznają się w obcym kraju, a ich ostatecznym celem jest bycie razem w Ameryce.

Wiza na miłość: pierwsze spotkanie - o programie

Siódemka Amerykanów wyrusza na międzynarodową randkową przygodę. Wierzą, że znaleźli miłość w Internecie i wyjeżdżają za granicę, by po raz pierwszy spotkać się osobiście ze swoimi wybrankami. W trakcie podróży Amerykanie muszą poznać nieznajomego, a jednocześnie radzić sobie z różnicami kulturowymi kraju, z którego pochodzi ich partner. Czy wrócą do domu z narzeczonym, czy ze złamanym sercem?

Wiza na miłość: pierwsze spotkanie - gdzie oglądać?

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 18Powiedz wszystko cz. 2 Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 17Powiedz wszystko cz. 1 Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 16Niedomknięte sprawy Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 15Zimny i wyrachowany Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 14Akt znikania Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 13W miłości nie ma lęku Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 12Rozgrywka umysłowa Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 11Powrót do punktu wyjścia Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 10Koniec czasu Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 9NIewłaściwy romans Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 8Cisza przed burzą Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 7Nigdy przenigdy Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 6Poparzenia i zdrady Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 5Fałszywe początki i obietnice Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 4Duchy przeszłości Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 3Najpierw randka i wątpliwości Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 2Łapanie lotów, by złapać uczucia Wiza na miłość: pierwsze spotkanie, sezon 5, odcinek 1Postęp wiary