Zbrodnie z monitoringu

Policja i społeczeństwo dysponują nową bronią w walce z przestępczością. Centra przestępczości w czasie rzeczywistym w całej Ameryce używają kamer monitorujących, systemów śledzenia i wykrywaczy wystrzałów, aby wyłapywać przestępstwa i stawiać przestępców przed wymiarem sprawiedliwości. To są ich historie.

Zbrodnie z monitoringu - o programie

Policja i społeczności dysponują nową bronią w walce z przestępczością. Centra przestępczości w czasie rzeczywistym w całej Ameryce używają kamer monitorujących, systemów śledzenia i wykrywaczy wystrzałów, aby rozwiązywać przestępstwa i stawiać przestępców przed wymiarem sprawiedliwości. Każdy odcinek tej sześcioczęściowej serii, która przyspiesza puls, zawiera dwie pełne emocji historie, w których stawką jest życie i śmierć. Każda historia, nakręcona w dziewięciu stanach, z wyłącznym dostępem do ośrodków nerwowych od Nowego Jorku po Nowy Orlean, zawiera niesamowite nagrania z kamer przemysłowych oraz wywiady z głównymi bohaterami – policją rozwiązującą zbrodnie, świadkami i rodzinami ofiar.

Zbrodnie z monitoringu - gdzie oglądać?

Program jest dostępny w serwisie VOD player.pl

Zbrodnie z monitoringu, sezon 2, odcinek 4Zmowa milczenia Zbrodnie z monitoringu, sezon 2, odcinek 3Gdzie jest Alissa? Zbrodnie z monitoringu, sezon 2, odcinek 2Złap mnie jeśli potrafisz Zbrodnie z monitoringu, sezon 2, odcinek 1Wojenna ścieżka Zbrodnie z monitoringu, sezon 1, odcinek 6Prawie w domu / zasłona dymna Zbrodnie z monitoringu, sezon 1, odcinek 5Pod Oblężeniem / Gdzie jest Chynna? Zbrodnie z monitoringu, sezon 1, odcinek 4Terror Tailgate / kartoteka Zbrodnie z monitoringu, sezon 1, odcinek 3Uważaj na siebie / postrzelony Zbrodnie z monitoringu, sezon 1, odcinek 2Uciekaj! / Straż sąsiedzka Zbrodnie z monitoringu, sezon 1, odcinek 1Straż sąsiedzka