Między nami kobietami

Nie ma to jak chwila relaksu i pogaduchy w babskim gronie! W nowym programie TVN Style spotkania znanych kobiet z ekspertami, podczas których podzielą się swoimi patentami urodowymi, staną się pretekstem do ważnych rozmów o relacjach, seksie czy macierzyństwie.

Między nami kobietami - opis

W nowej produkcji TVN Style w luźnej, przyjaznej atmosferze znane i cenione kobiety zdradzą sekrety swojej pielęgnacji i makijażu, wymienią się poradami dotyczącymi sposobu dbania o skórę czy włosy. Do studia zaproszą specjalistów z różnych dziedzin, z którymi krok po kroku odtworzą swoje codzienne rytuały urodowe oraz pokażą patenty na piękny, szybki i naturalny makijaż. To wspólne domowe spa stworzy doskonałą sposobność do szczerych, kobiecych rozmów na każdy temat! Słyszałyście o jodze twarzy? To świetny sposób na nie tylko ujędrnienie skóry czy zlikwidowanie zmarszczek. I to bez skalpela! A co z dbaniem o urodę w podróży? Niezawodnymi sposobami podzieli się stewardesa, która większość swojego życia spędza właśnie na walizkach. W kolejnych odcinkach nie zabraknie też ważnych tematów związanych ze stosowaniem diet, gospodarką hormonalną czy macierzyństwem. „Między nami kobietami” to prawdziwy kobiecy niezbędnik zebranych w jednym miejscu porad i patentów. W programie swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się najlepsi psycholodzy, lekarze, kosmetolodzy, seksuolodzy, fryzjerzy i makijażyści. Zapraszamy do królestwa kobiet!

Między nami kobietami - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

Między nami kobietami, sezon 1, odcinek 8 Między nami kobietami, sezon 1, odcinek 7 Między nami kobietami, sezon 1, odcinek 6 Między nami kobietami, sezon 1, odcinek 5 Między nami kobietami, sezon 1, odcinek 4 Między nami kobietami, sezon 1, odcinek 3 Między nami kobietami, sezon 1, odcinek 2 Między nami kobietami, sezon 1, odcinek 1