Między nami kobietami

sezon 1 odcinek 1

Między nami kobietami

W 1. odcinku programu "Między nami kobietami" spotkają się Dominika Grosicka i Marta Kucińska. Porozmawiają m.in. o jodze twarzy, walce z cellulitem i wakacyjnym wyglądzie nóg.
Słyszałyście o jodze twarzy? To świetny sposób na nie tylko ujędrnienie skóry czy zlikwidowanie zmarszczek. I to bez skalpela! W pierwszym odcinku programu „Między nami kobietami” Marta Kucińska, specjalistka jogi twarzy i zwolenniczka medycyny naturalnej zdradzi swoje sposoby na młody wygląd i opowie, dlaczego ruch jest ważny nie tylko dla mięśni całego ciała. Poprawa owalu twarzy, okolice oczu bez zmarszczek, gładka szyja – nie są to obietnice zabiegów medycyny estetycznej, a efekty ćwiczeń, które Marta pokaże w programie. Przed lustrem spotka się z Dominiką Grosicką, znaną nie tylko z zamiłowania do sportu, ale także ze swojej pasji do makijażu. Dominika w zamian za urodowe patenty Marty, pokaże, jak wykonać prosty i szybki makijaż rozświetlający. Dowiemy się też, jak skutecznie walczyć z cellulitem i zadbać o wakacyjny wygląd nóg.

Między nami kobietami - opis

W nowej produkcji TVN Style w luźnej, przyjaznej atmosferze znane i cenione kobiety zdradzą sekrety swojej pielęgnacji i makijażu, wymienią się poradami dotyczącymi sposobu dbania o skórę czy włosy. Do studia zaproszą specjalistów z różnych dziedzin, z którymi krok po kroku odtworzą swoje codzienne rytuały urodowe oraz pokażą patenty na piękny, szybki i naturalny makijaż. To wspólne domowe spa stworzy doskonałą sposobność do szczerych, kobiecych rozmów na każdy temat! Słyszałyście o jodze twarzy? To świetny sposób na nie tylko ujędrnienie skóry czy zlikwidowanie zmarszczek. I to bez skalpela! A co z dbaniem o urodę w podróży? Niezawodnymi sposobami podzieli się stewardesa, która większość swojego życia spędza właśnie na walizkach. W kolejnych odcinkach nie zabraknie też ważnych tematów związanych ze stosowaniem diet, gospodarką hormonalną czy macierzyństwem. „Między nami kobietami” to prawdziwy kobiecy niezbędnik zebranych w jednym miejscu porad i patentów. W programie swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się najlepsi psycholodzy, lekarze, kosmetolodzy, seksuolodzy, fryzjerzy i makijażyści. Zapraszamy do królestwa kobiet!

Między nami kobietami - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.