Między nami kobietami

sezon 1 odcinek 2

Między nami kobietami

W 2. odcinku programu "Między nami kobietami" Magdalena Krajewska i Małgorzata Dżus-Pawelec rozmawiały o codziennej pielęgnacji dla mamy i dziecka.
W kolejnym odcinku programu „Między nami kobietami” skupimy się na tematyce pielęgnacji mamy i dziecka. Przed lustrem spotkają się dwie mamy - Magdalena Krajewska, lekarka znana z prowadzenia swojego medycznego profilu w mediach społecznościowych oraz Małgorzata Dżus-Pawelec, była modelka i świeżo upieczona mama dwóch pociech. Magda i Małgosia porozmawiają o swoim doświadczeniu macierzyństwa oraz o tym, jak przygotowywały się do porodu. Opowiedzą, jak dbały o siebie po rozwiązaniu oraz jak pielęgnowały delikatną skórę swoich nowonarodzonych dzieci. Małgosia podzieli się z Magdą swoim sposobem na szybki, podkreślający urodę makijaż i zdradzi swoje tajniki dbania o urodę tak, by zawsze wyglądać i czuć się ze sobą świetnie, nawet będąc zabieganą młodą mamą.

Między nami kobietami - opis

W nowej produkcji TVN Style w luźnej, przyjaznej atmosferze znane i cenione kobiety zdradzą sekrety swojej pielęgnacji i makijażu, wymienią się poradami dotyczącymi sposobu dbania o skórę czy włosy. Do studia zaproszą specjalistów z różnych dziedzin, z którymi krok po kroku odtworzą swoje codzienne rytuały urodowe oraz pokażą patenty na piękny, szybki i naturalny makijaż. To wspólne domowe spa stworzy doskonałą sposobność do szczerych, kobiecych rozmów na każdy temat! Słyszałyście o jodze twarzy? To świetny sposób na nie tylko ujędrnienie skóry czy zlikwidowanie zmarszczek. I to bez skalpela! A co z dbaniem o urodę w podróży? Niezawodnymi sposobami podzieli się stewardesa, która większość swojego życia spędza właśnie na walizkach. W kolejnych odcinkach nie zabraknie też ważnych tematów związanych ze stosowaniem diet, gospodarką hormonalną czy macierzyństwem. „Między nami kobietami” to prawdziwy kobiecy niezbędnik zebranych w jednym miejscu porad i patentów. W programie swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się najlepsi psycholodzy, lekarze, kosmetolodzy, seksuolodzy, fryzjerzy i makijażyści. Zapraszamy do królestwa kobiet!

Między nami kobietami - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.