Made in Maroko Extra

"Made in Maroko. Extra" to odcinek specjalny programu, w którym zobaczymy Dagmarę, Jacka, Edzię i Conana, którzy opowiedzą o swoich przygodach podczas biznesowej wyprawy do Maroko.

 

O programie "Made in Maroko"

Bohaterowie jadą do północno – zachodniej Afryki w celach zarobkowych. Dagmara, jak na królową przystało, wpadła na nowy pomysł dotyczący interesu życia. Zapragnęła podbić... Maroko! W tym projekcie niezmiennie będzie jej towarzyszył dozgonny i nieoceniony przyjaciel Jacek. A w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych, lokalnie pomoże dawny, aczkolwiek nie do końca lojalny znajomy Samir. W wyprawie będzie brał udział również jej syn Conan, który jest aktualnie w trudnym wieku i przyjaciółka z równie wybuchowym temperamentem, Edzia.

W Maroku czekają na nich fabryki ze skórami, stragany ciągnące się w nieskończoność i … zupełnie inne lokalne zwyczaje. Jak Dagmara i Jacek odnajdą się w nowej rzeczywistości na obczyźnie? Czy nowi znajomi będą spełniać oczekiwania Dagmary? Jak będą przebiegać negocjacje? Czym zakończy się ta przygoda? Czy zwabi ich „złoto Maroka”, czy omamią światła i magia Marakeszu?

Kim jest Dagmara?

Dagmara Kaźmierska, jest znana z programu "Królowe życia" emitowanego na antenie TTV. Uzupełnieniem programowym były również  "Królowe życia. Extra", "Królowe życia - Początki" i  "Królowe życia. Pielgrzymka."

Gdzie obejrzysz?

Śledź marokańskie przygody Dagmary i Jacka w programie „Made in Maroko” oraz "Made in Maroko. Extra" Odcinki premierowe i powtórki obejrzysz online na player.pl