Piękno bez znieczulenia

Dr Gruber przeprowadza operacje kosmetyczne na pacjentach, którzy są całkowicie przytomni! Opracowała własne techniki znieczulania, uspokajania i leczenia pacjentów w celu przeprowadzenia operacji zmieniających ich życie - a wszystko to bez odczuwania czegokolwiek.

Piękno bez znieczulenia - o czym jest program

Jeśli chcesz wykonać operację plastyczną, ale nie kwalifikujesz się do znieczulenia ogólnego, jest tylko jeden lekarz, któremu możesz zaufać, a jest nim dr Meegan Gruber! Dr Gruber jest praktykującym certyfikowanym chirurgiem plastycznym od 20 lat. Opracowała własne techniki znieczulania, uspokajania i leczenia pacjentów z różnych środowisk, aby przeprowadzać operacje zmieniające ich życie, podczas gdy oni są całkowicie przytomni! Od pacjentów, którzy po prostu chcą liftingu twarzy, aby wyglądać trochę młodziej, po osoby, które straciły setki funtów i potrzebują usunięcia skóry, aby ponownie funkcjonować, żaden przypadek nie jest zbyt duży ani zbyt mały. Niektórzy pacjenci są tak podekscytowani, aby zobaczyć zmiany w swoim ciele, że proszą o lustra do oglądania, a niektórzy są tak mdli, że muszą być rozproszeni. Niektórzy zamawiają jedzenie na wynos, gdy są jeszcze na stole, a niektórzy dzwonią do swoich bliskich, aby być na bieżąco. Wszystko może się zdarzyć na stole operacyjnym, a dr Gruber nie jest w stanie odwrócić uwagi pacjenta! Przekonała się, że operacja na czczo jest łatwiejsza i skuteczniejsza niż operacja w znieczuleniu ogólnym. Każda operacja na czczo jest wyjątkowa, a każdy pacjent otrzymuje doskonałą opiekę dr Gruber. Z pomocą jej personelu chirurgicznego można obserwować z bliska, jak dr Gruber tnie, drapie i śmieje się ze swoimi pacjentami, gdy są oni przytomni podczas operacji.

Piękno bez znieczulenia - gdzie oglądać?

Program zobaczysz w serwisie VOD Player.pl

Piękno bez znieczulenia, sezon 1, odcinek 3Rubi ma dużo mniej bioder Piękno bez znieczulenia, sezon 1, odcinek 2Ból w tyłku Piękno bez znieczulenia, sezon 1, odcinek 1Usuwanie męskich piersi