Skok na weekend

Lidia Piechota zachęca do weekendowych wyjazdów - najlepiej z całą rodziną. Prowadząca odwiedza miejsca popularne, ale też te mniej znane. "Skok na weekend" to gotowy plan wyjazdu wraz z propozycjami i cenami aktywności, posiłków i bazy noclegowej.

Prowadząca Lidia Piechota osobiście testuje lokalne atrakcje, smakuje lokalnych przysmaków i spędza czas w hotelach i pensjonatach w danym mieście lub regionie. "Skok na weekend" to propozycja dla każdego, kto nie lubi siedzieć w miejscu. Bez względu na pogodę.

Skok na weekend odcinek 14 Kazimierz Dolny Skok na weekend odcinek 13 Sandomierz Skok na weekend odcinek 12 Lublin Skok na weekend odcinek 11 Podlasie Skok na weekend odcinek 10 Suwałki Skok na weekend odcinek 9 Frombork Skok na weekend odcinek 8 Góry Świętokrzyskie Skok na weekend odcinek 7 Bałtów i okolice Skok na weekend odcinek 6 Biskupin / Żnin / Wenecja Skok na weekend odcinek 5 Międzyrzecki Rejon Umocniony Skok na weekend odcinek 4 Zamki Dolnego Śląska Skok na weekend odcinek 3 Biebrza Skok na weekend odcinek 2 Krutyń / Kawkowo Skok na weekend odcinek 1 Jeziorak