Skok na weekend

Lidia Piechota zachęca do weekendowych wyjazdów - najlepiej z całą rodziną. Prowadząca odwiedza miejsca popularne, ale też te mniej znane. "Skok na weekend" to gotowy plan wyjazdu wraz z propozycjami i cenami aktywności, posiłków i bazy noclegowej.

Prowadząca Lidia Piechota osobiście testuje lokalne atrakcje, smakuje lokalnych przysmaków i spędza czas w hotelach i pensjonatach w danym mieście lub regionie. "Skok na weekend" to propozycja dla każdego, kto nie lubi siedzieć w miejscu. Bez względu na pogodę.

Skok na weekend, odcinek 14Kazimierz Dolny Skok na weekend, odcinek 13Sandomierz Skok na weekend, odcinek 12Lublin Skok na weekend, odcinek 11Podlasie Skok na weekend, odcinek 10Suwałki Skok na weekend, odcinek 9Frombork Skok na weekend, odcinek 8Góry Świętokrzyskie Skok na weekend, odcinek 7Bałtów i okolice Skok na weekend, odcinek 6Biskupin / Żnin / Wenecja Skok na weekend, odcinek 5Międzyrzecki Rejon Umocniony Skok na weekend, odcinek 4Zamki Dolnego Śląska Skok na weekend, odcinek 3Biebrza Skok na weekend, odcinek 2Krutyń / Kawkowo Skok na weekend, odcinek 1Jeziorak