Przepustka

"Przepustka" pokazuje ludzi skazanych za okrutne zbrodnie, dla których karą jest nie tylko więzienie, ale również zapomnienie i wykluczenie ze społeczności. Towarzyszymy im podczas trzydziestu godzin PRZEPUSTKI. To co jest normą dla wolnego człowieka, staje się ekstremalnie trudne dla więźnia. Czy zdołają sobie poradzić z rzeczywistością po wieloletnich wyrokach? Czy mają do kogo wracać?
Na PRZEPUSTKĘ więźniów  zabiera  Monika Góralewska - wielokrotnie  nagradzana dziennikarka i reżyserka filmów dokumentalnych.

Przepustkasezon 2 odcinek 9 \"Nic nie było w stanie mnie pohamować\" Przepustkasezon 2 odcinek 8 Jak wykorzysta 30 godzin wolności? Przepustkasezon 2 odcinek 7 Czy tym razem wróci z przepustki? Przepustkasezon 2 odcinek 6 To nie będzie łatwa przepustka Przepustkasezon 2 odcinek 5 \"Ze mnie się robi tykająca bomba\" Przepustkasezon 2 odcinek 4 Wstrząsające wyznanie siostry skazanego Przepustkasezon 2 odcinek 3 Na własną prośbę Przepustkasezon 2 odcinek 2 \"Tego nie da się zapomnieć\" Przepustkasezon 2 odcinek 1 Czy siostra mu uwierzy? Przepustkasezon 1 odcinek 9 Koncert skazanych Przepustkasezon 1 odcinek 8 Co przyniesie przyszłość? Przepustkasezon 1 odcinek 7 Czy pojedzie na miejsce zbrodni? Przepustkasezon 1 odcinek 6 Co powie córce swojej konkubiny? Przepustkasezon 1 odcinek 5 \"Spodobało mi się to\" Przepustkasezon 1 odcinek 4 Czy uda mu się zobaczyć syna? Przepustkasezon 1 odcinek 3 Brutalne morderstwo Przepustkasezon 1 odcinek 2 \"Powrót do normalności\" Przepustkasezon 1 odcinek 1 Ojciec na przepustce