SerialCon 2022

Player SerialCon to nie tylko dyskusje o najpopularniejszych tytułach, ale także rozmowy o różnych gatunkach i typach seriali, o serialowych trendach i zjawiskach oraz ich ewolucji. Przewodnim motywem tegorocznych rozmów jest przekraczanie przez seriale granic – obyczajowych, gatunkowych, geograficznych.

SerialCon 2022 - opis

Porozmawiamy o serialach, których tematem są zderzenia kulturowe, o popularności seriali z odległych zakątków świata, spotkamy się z aktorami, którzy odnieśli sukces grając w zagranicznych produkcjach i z kobietami, które obejmują na planie zdjęciowym role dawniej uznawane za typowo męskie. Nie zabraknie też lżejszych tematów, takich jak serialowa moda. O pracy nad serialami opowiedzą twórcy, zarówno ci stojący przed kamerą – aktorzy – jak i ci sterujący serialowym światem zza niej: scenarzyści, reżyserzy i producenci. A już po zmroku i po zakończeniu części dziennej w festiwalowych kinach obejrzeć będzie można seriale, którym towarzyszyć będą spotkania z twórcami. W tym roku premierowo zobaczymy czwarty sezon „Kontroli” i pierwszy odcinek drugiego sezonu „Nieobecnych” platformy Player oraz pierwsze odcinki nowego serialu CANAL+ - „Powrót” i serialu HBO – „Odwilż”.

SerialCon 2022 - gdzie obejrzeć?

Program obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.

SerialCon 2022, sezon 1, odcinek 4CZARNY CHARAKTER W SERIALACH SerialCon 2022, sezon 1, odcinek 3KONTYNUACJA CZY NOWA ROLA? CO WOLĄ AKTORZY SerialCon 2022, sezon 1, odcinek 2GRANICE OBYCZAJOWE W POLSKICH SERIALACH SerialCon 2022, sezon 1, odcinek 1KULTOWY STATUS – POLSKIE ADAPTACJE LEGENDARNYCH FORMATÓW