Ups! To się nagrało!

Podczas codziennych czynności… warto mieć włączoną kamerę. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć.

"Ups! To się nagrało!" - o czym jest program

Śmiech to zdrowie – znane wszystkim powiedzenie jest prawdziwsze, niż nam się wydaje! Naukowcy potwierdzają, że kilka sekund wystarczy, by dotlenić organizm, a w regularnych dawkach może chronić też przed zawałem serca. To wystarczający powód, żeby zobaczyć nowe odcinki programu „Ups! To się nagrało” w TVN Style!
W kolejnym sezonie programu zaprezentujemy widzom jeszcze więcej przezabawnych sytuacji, które udało się uwiecznić! Zobaczymy najśmieszniejsze sytuacje z dziećmi, psami, kotami i innymi zwierzętami domowymi w roli głównej! Będą roztrzepani tatusiowie, wpadki magików i cała masa śmiechu. Towarzyszyć nam będą gwiazdy polskiego show-biznesu. Jak Marcin Sawicki zachowuje się na widok słodkich szczeniaczków? Jakie poczucie humoru ma Anna Nowak-Ibisz? Czego nauczy się Izabela Janachowska oglądając największe wpadki dwulatków?

"Ups! To się nagrało!" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 16 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 15 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 14 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 13 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 12 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 11 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 10 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 9 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 8 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 7 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 6 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 5 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 4 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 3 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 2 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 9 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 8 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 7 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 6 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 5 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 4 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 3 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 2 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 1 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 8 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 7 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 6 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 5 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 4 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 3 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 2 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 1