Ups! To się nagrało!

Podczas codziennych czynności… warto mieć włączoną kamerę. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć.

"Ups! To się nagrało!" - o czym jest program

Śmiech to zdrowie – znane wszystkim powiedzenie jest prawdziwsze, niż nam się wydaje! Naukowcy potwierdzają, że kilka sekund wystarczy, by dotlenić organizm, a w regularnych dawkach może chronić też przed zawałem serca. To wystarczający powód, żeby zobaczyć nowe odcinki programu „Ups! To się nagrało” w TVN Style!
W kolejnym sezonie programu zaprezentujemy widzom jeszcze więcej przezabawnych sytuacji, które udało się uwiecznić! Zobaczymy najśmieszniejsze sytuacje z dziećmi, psami, kotami i innymi zwierzętami domowymi w roli głównej! Będą roztrzepani tatusiowie, wpadki magików i cała masa śmiechu. Towarzyszyć nam będą gwiazdy polskiego show-biznesu. Jak Marcin Sawicki zachowuje się na widok słodkich szczeniaczków? Jakie poczucie humoru ma Anna Nowak-Ibisz? Czego nauczy się Izabela Janachowska oglądając największe wpadki dwulatków?

"Ups! To się nagrało!" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 9 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 8 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 7 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 6 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 5 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 4 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 3 Ups! To się nagrało!, sezon 3, odcinek 2 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 9 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 8 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 7 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 6 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 5 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 4 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 3 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 2 Ups! To się nagrało!, sezon 2, odcinek 1 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 8 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 7 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 6 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 5 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 4 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 3 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 2 Ups! To się nagrało!, sezon 1, odcinek 1