Ups! To się nagrało!

sezon 2 odcinek 4

Ups! To się nagrało! 2

Bohaterami 3. i 4. odcinka programu TVN Style "Ups, to się nagrało!" będą koty. Zobaczymy je skaczące, pływające, atakujące i... jeżdżące na odkurzaczu! Mówi się, że chodzą własnymi drogami, nie da się ich wytresować, nie lubią wody i są mistrzami skoków. W naszym programie udowodnimy, że wszystko, co do tej pory wiedzieliście o kotach, to... nieprawda! Najnowszy odciek "Ups, to się nagrało!" pełen będzie naszych mruczących przyjaciół – kotów! Musicie zobaczyć koty - ninja, kocich miłośników pudełek i… kota kryminalistę! Filmiki komentować dla Was będą: Ania Szlęzak prowadząca "Śluby świata" w TVN Style, prezenter pogody Bartłomiej Jędrzejczak oraz Sonia Maciuszek, zwierzęcy behawiorysta.

"Ups! To się nagrało!" - o czym jest program

Śmiech to zdrowie – znane wszystkim powiedzenie jest prawdziwsze, niż nam się wydaje! Naukowcy potwierdzają, że kilka sekund wystarczy, by dotlenić organizm, a w regularnych dawkach może chronić też przed zawałem serca. To wystarczający powód, żeby zobaczyć nowe odcinki programu „Ups! To się nagrało” w TVN Style!
W kolejnym sezonie programu zaprezentujemy widzom jeszcze więcej przezabawnych sytuacji, które udało się uwiecznić! Zobaczymy najśmieszniejsze sytuacje z dziećmi, psami, kotami i innymi zwierzętami domowymi w roli głównej! Będą roztrzepani tatusiowie, wpadki magików i cała masa śmiechu. Towarzyszyć nam będą gwiazdy polskiego show-biznesu. Jak Marcin Sawicki zachowuje się na widok słodkich szczeniaczków? Jakie poczucie humoru ma Anna Nowak-Ibisz? Czego nauczy się Izabela Janachowska oglądając największe wpadki dwulatków?

"Ups! To się nagrało!" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl