Ups! To się nagrało!

sezon 2 odcinek 1

Ups! To się nagrało! 2

Czy dzieci na pewno są tak słodkie jak się wydaje? Przekonacie się, jakie pomysły mogą kryć się w ślicznych główkach z rumianymi policzkami. Obejrzycie minimaraton filmów o zasypianiu nad miską z jedzeniem i mistrzów wcierania w siebie... wszystkiego, czego mama zapomniała schować na wyższą półkę.

Zabawne filmiki z ich udziałem skomentują Izabela Janachowska, Ania Galińska i Marcin Sawicki.

"Ups! To się nagrało!" - o czym jest program

Śmiech to zdrowie – znane wszystkim powiedzenie jest prawdziwsze, niż nam się wydaje! Naukowcy potwierdzają, że kilka sekund wystarczy, by dotlenić organizm, a w regularnych dawkach może chronić też przed zawałem serca. To wystarczający powód, żeby zobaczyć nowe odcinki programu „Ups! To się nagrało” w TVN Style!
W kolejnym sezonie programu zaprezentujemy widzom jeszcze więcej przezabawnych sytuacji, które udało się uwiecznić! Zobaczymy najśmieszniejsze sytuacje z dziećmi, psami, kotami i innymi zwierzętami domowymi w roli głównej! Będą roztrzepani tatusiowie, wpadki magików i cała masa śmiechu. Towarzyszyć nam będą gwiazdy polskiego show-biznesu. Jak Marcin Sawicki zachowuje się na widok słodkich szczeniaczków? Jakie poczucie humoru ma Anna Nowak-Ibisz? Czego nauczy się Izabela Janachowska oglądając największe wpadki dwulatków?

"Ups! To się nagrało!" - gdzie oglądać

Odcinki obejrzysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl