Kobieta na zakręcie

Autorski program Anny Maruszeczko. Bohaterki "Kobiety na zakręcie" wiodły spokojne, ustabilizowane życie, miały marzenia i plany. W życiu każdej z nich zdarzyło się jednak coś, co zburzyło ich stabilizację.

Kobieta na zakręcie - o programie

Mimo tego, odnalazły w sobie siłę i mądrość, które pomogły im pokonać przeciwności losu. Program nie tylko przybliża widzom niezwykłe, często niewiarygodne życiorysy. Pomaga uwierzyć, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy może znaleźć się na zakręcie. Ważne, aby nauczyć się pokonywać przeciwności losu.

Kobieta na zakręcie - gdzie oglądać?

Program dostępny jest w serwisie VOD player.pl

Kobieta na zakręcie, sezon 5, odcinek 6 Kobieta na zakręcie, sezon 5, odcinek 5 Kobieta na zakręcie, sezon 5, odcinek 4 Kobieta na zakręcie, sezon 5, odcinek 3 Kobieta na zakręcie, sezon 5, odcinek 2 Kobieta na zakręcie, sezon 5, odcinek 1 Kobieta na zakręcie, sezon 4, odcinek 6 Kobieta na zakręcie, sezon 4, odcinek 5 Kobieta na zakręcie, sezon 4, odcinek 4 Kobieta na zakręcie, sezon 4, odcinek 3 Kobieta na zakręcie, sezon 4, odcinek 2 Kobieta na zakręcie, sezon 4, odcinek 1 Kobieta na zakręcie, sezon 3, odcinek 6 Kobieta na zakręcie, sezon 3, odcinek 5 Kobieta na zakręcie, sezon 3, odcinek 4 Kobieta na zakręcie, sezon 3, odcinek 3 Kobieta na zakręcie, sezon 3, odcinek 2 Kobieta na zakręcie, sezon 3, odcinek 1 Kobieta na zakręcie, sezon 2, odcinek 8 Kobieta na zakręcie, sezon 2, odcinek 7 Kobieta na zakręcie, sezon 2, odcinek 6 Kobieta na zakręcie, sezon 2, odcinek 5 Kobieta na zakręcie, sezon 2, odcinek 4 Kobieta na zakręcie, sezon 2, odcinek 3 Kobieta na zakręcie, sezon 2, odcinek 2 Kobieta na zakręcie, sezon 2, odcinek 1 Kobieta na zakręcie, sezon 1, odcinek 8 Kobieta na zakręcie, sezon 1, odcinek 7 Kobieta na zakręcie, sezon 1, odcinek 6 Kobieta na zakręcie, sezon 1, odcinek 5 Kobieta na zakręcie, sezon 1, odcinek 4 Kobieta na zakręcie, sezon 1, odcinek 3 Kobieta na zakręcie, sezon 1, odcinek 2 Kobieta na zakręcie, sezon 1, odcinek 1