Intel Extreme Masters Katowice

Zobacz relacje prosto z finałów IEM!
Intel Extreme Masters World Championship w Katowicach to finały najbardziej prestiżowego na świecie cyklu zawodów e-sportowych. Najlepsi zawodnicy z całego świata rywalizowali o nagrody w wysokości 500 000 dolarów w trzech dyscyplinach: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i StarCraft II: Legacy of the Void. 

Każda z trzech gier wymaga innego rodzaju umiejętności. StarCraft II to rozgrywki indywidualne, w których każdy gracz jest zdany wyłącznie na siebie, a jakikolwiek błąd może oznaczać porażkę. W Counter-Strike:GO liczy się przede wszystkim refleks i precyzja, a także zgranie wszystkich członków zespołu. League of Legends wymaga doskonałego rozumienia gry i poszczególnych postaci, zaś w kulminacyjnych momentach bitew polega przede wszystkim na błyskawicznym podejmowaniu decyzji.

W mistrzostwach IEM w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym zobaczysz w akcji najlepszych e-sportowców z Polski. W SC II nasz kraj reprezentowali młodzi i utalentowani Artur "Nerchio" Bloch, Grzegorz "MaNa" Komincz i Mikołaj "Elazer" Ogonowski. W CS:GO rywalizowali najwięksi weterani polskiej sceny sportów elektronicznych, czyli reprezentanci zespołu Virtus.Pro, którzy uznawani są za jednych z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych e-sportowców na świecie.

Intel Extreme Masters KatowiceZdjęte na prośbę Maćka Gozdowskiego 05.10.23 Intel Extreme Masters KatowiceRelacja z Intel Extreme Masters 2016