Skarby z szafy

Twoja szafa pęka w szwach, a Ty nadal nie masz się w co ubrać? Półki uginają się od ubrań czekających na lepsze czasy, w garderobie zalegają pudełka z obcierającymi butami na „specjalną okazję”, a na dnie szafy porzucony szal boa kupiony na tę jedną imprezę pięć lat temu?

Skarby z szafy - opis programu

Każda z nas ma w swojej szafie skarby, którym można nadać drugie życie, przy okazji porządkując swoją przestrzeń i zarabiając na ich sprzedaży. W drugim sezonie programu „Skarby z szafy” Ania Dec ponownie pomoże uczestnikom w pozbyciu się niepotrzebnych rzeczy i zebraniu pieniędzy na to, czego naprawdę potrzebują.

Tym razem pod młotek pójdą nie tylko ubrania, ale również biżuteria, książki, dekoracje domowe czy sprzęt sportowy. Wszystko to co często zalega w naszych szafach nieużywane, zabierając miejsce na to co najbardziej potrzebne.

Czy uczestnicy podołają wyzwaniu biorąc lekcje Ani do serca, przyłożą się do sprzedaży i zbiorą założoną kwotę pieniędzy? Na tych, którym się to uda czeka dodatkowa nagroda.

Skarby z szafy - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Skarby z szafy, sezon 2, odcinek 5 Skarby z szafy, sezon 2, odcinek 4 Skarby z szafy, sezon 2, odcinek 3 Skarby z szafy, sezon 2, odcinek 2 Skarby z szafy, sezon 2, odcinek 1 Skarby z szafy, sezon 1, odcinek 6 Skarby z szafy, sezon 1, odcinek 5 Skarby z szafy, sezon 1, odcinek 4 Skarby z szafy, sezon 1, odcinek 3 Skarby z szafy, sezon 1, odcinek 2 Skarby z szafy, sezon 1, odcinek 1