Skarby z szafy

sezon 1 odcinek 5

Skarby z szafy

Tym razem Ania Dec odwiedza niezwykle barwną, artystyczną rodzinę. Justyna i Andrzej poznali się w szkole teatralnej i są rodzicami trzech dziewczynek. Chcieliby pozbyć się rzeczy z czasów swojej młodości, z czasów beztroskich imprez i występów na scenie, które zalegają w ich szafach i piwnicy od wielu lat. Pieniądze zarobione z ich sprzedaży chcą przeznaczyć na szczytny cel – zakup instrumentów dla dzieci do założonego przez nich Teatru Letniego nad Wisłą. Teatr jest miejscem wyjątkowym – organizują w nim wydarzenia dla rodzin z dziećmi, również tych z niepełnosprawnościami. Andrzej i Justyna swoją wiedzę i radość z muzyki chcą przekazywać również poza swoją radosną gromadkę. Ania Dec pomoże im, by mogli zrealizować swój cel.

Skarby z szafy - opis programu

W nowym programie TVN Style powstałym we współpracy z platformą Vinted, prowadząca Ania Dec podpowie jak zrobić porządek w szafie w duchu mody zrównoważonej. Nie wyrzucaj, sprzedaj - do tego będziemy zachęcać uczestników programu.

W każdym odcinku pomożemy naszym bohaterom pozbyć się z szafy niepotrzebnych rzeczy i sprzedać je na platformie internetowej. Pieniądze ze sprzedaży nasi uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie jakiegoś marzenia.

Będzie mnóstwo porad dotyczących tego, jak sprzedawać w internecie oraz tego jak utrzymać porządek i umiar w szafie, ale przede wszystkim dużo emocji i dobrej zabawy!

Skarby z szafy - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl