Skarby z szafy

sezon 1 odcinek 4

Skarby z szafy

Tym razem Ania Dec odwiedza Paulinę i Karola - rodziców dwuletniej Lilki. Pokój dziewczynki po brzegi wypełniony jest zabawkami, przez co nie ma w nim przestrzeni na zabawę oraz zdrowy sen. Paulina i Karol zdecydowali się to zmienić. Ania pomoże im wystawić zabawki, dziecięce ciuszki oraz ubrania Pauliny w aplikacji internetowej. Cel? Rozluźnić przestrzeń w pokoju dziewczynki oraz kupić łóżko dostosowane do wieku dziecka.

Skarby z szafy - opis programu

W nowym programie TVN Style powstałym we współpracy z platformą Vinted, prowadząca Ania Dec podpowie jak zrobić porządek w szafie w duchu mody zrównoważonej. Nie wyrzucaj, sprzedaj - do tego będziemy zachęcać uczestników programu.

W każdym odcinku pomożemy naszym bohaterom pozbyć się z szafy niepotrzebnych rzeczy i sprzedać je na platformie internetowej. Pieniądze ze sprzedaży nasi uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie jakiegoś marzenia.

Będzie mnóstwo porad dotyczących tego, jak sprzedawać w internecie oraz tego jak utrzymać porządek i umiar w szafie, ale przede wszystkim dużo emocji i dobrej zabawy!

Skarby z szafy - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl