Skarby z szafy

sezon 1 odcinek 1

Skarby z szafy

Dziennikarka Ania Dec odwiedza parę młodych studentów Natalię i Wojtka. Niedawno wprowadzili się do swojego nowego mieszkania na warszawskiej Białołęce. Zabrali ze sobą dużą ilość niepotrzebnych już ubrań, których jak się okazało nie mają gdzie przechowywać.

Ania Dec podejmie wyzwanie pomocy im w pozbyciu się zbędnych rzeczy, a dodatkowo zarobienia pieniędzy na spełnienie niewątpliwie praktycznego marzenia. Podzieli się swoimi sposobami na to jak najlepiej wystawiać rzeczy w Internecie, pomoże je wycenić oraz podarować im drugie życie.

Czy Natalii i Wojtkowi uda się spełnić marzenie? Przekonajcie się, oglądając pierwszy odcinek programu „Skarby z szafy”.

Skarby z szafy - opis programu

W nowym programie TVN Style powstałym we współpracy z platformą Vinted, prowadząca Ania Dec podpowie jak zrobić porządek w szafie w duchu mody zrównoważonej. Nie wyrzucaj, sprzedaj - do tego będziemy zachęcać uczestników programu.

W każdym odcinku pomożemy naszym bohaterom pozbyć się z szafy niepotrzebnych rzeczy i sprzedać je na platformie internetowej. Pieniądze ze sprzedaży nasi uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie jakiegoś marzenia.

Będzie mnóstwo porad dotyczących tego, jak sprzedawać w internecie oraz tego jak utrzymać porządek i umiar w szafie, ale przede wszystkim dużo emocji i dobrej zabawy!

Skarby z szafy - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl