Skarby z szafy

sezon 1 odcinek 3

Skarby z szafy

W trzecim odcinku programu „Skarby z Szafy” poznajemy Alicję i jej córkę Hanię, które wkrótce rozpoczną kolejny etap w życiu - przeprowadzą się do nowego domu pod Warszawą. Alicja zgłosiła się do programu, ponieważ przed przeprowadzką chce pozbyć się zalegających ubrań i zdobyć brakujący budżet na zakup piętrowego łóżeczka oraz wymarzonej toaletki do pokoju dziewczynki. Wspólnie z Anią Dec posegregują, wycenią i wystawią ubrania na sprzedaż. Sprawdźmy czy ze sprzedaży zalegających ubrań w kartonach uda się urządzić pokój Hani.

Skarby z szafy - opis programu

W nowym programie TVN Style powstałym we współpracy z platformą Vinted, prowadząca Ania Dec podpowie jak zrobić porządek w szafie w duchu mody zrównoważonej. Nie wyrzucaj, sprzedaj - do tego będziemy zachęcać uczestników programu.

W każdym odcinku pomożemy naszym bohaterom pozbyć się z szafy niepotrzebnych rzeczy i sprzedać je na platformie internetowej. Pieniądze ze sprzedaży nasi uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie jakiegoś marzenia.

Będzie mnóstwo porad dotyczących tego, jak sprzedawać w internecie oraz tego jak utrzymać porządek i umiar w szafie, ale przede wszystkim dużo emocji i dobrej zabawy!

Skarby z szafy - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl