Skarby z szafy

sezon 1 odcinek 2

Skarby z szafy

W drugim odcinku programu, przed Anią, sekrety swojej szafy odkryje Kamila – mama dwójki maluchów oraz córka charyzmatycznej Renaty.

Właśnie za namową mamy wspólnie z Anią zabiorą się za porządkowanie szafy, która wypełniona jest po brzegi zgromadzonymi ubraniami w wielu rozmiarach oraz tymi z okresu ciąży. Ania Dec zmobilizuje do działania, pomoże w segregacji rzeczy oraz nauczy, jak najlepiej zaprezentować je w aplikacji do wystawiania ubrań.

Na jaki cel zdecyduje się przeznaczyć zarobione pieniądze Kamila? Sprawdźcie, co można zyskać puszczając swoje niepotrzebne już rzeczy w drugi obieg.

Skarby z szafy - opis programu

W nowym programie TVN Style powstałym we współpracy z platformą Vinted, prowadząca Ania Dec podpowie jak zrobić porządek w szafie w duchu mody zrównoważonej. Nie wyrzucaj, sprzedaj - do tego będziemy zachęcać uczestników programu.

W każdym odcinku pomożemy naszym bohaterom pozbyć się z szafy niepotrzebnych rzeczy i sprzedać je na platformie internetowej. Pieniądze ze sprzedaży nasi uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie jakiegoś marzenia.

Będzie mnóstwo porad dotyczących tego, jak sprzedawać w internecie oraz tego jak utrzymać porządek i umiar w szafie, ale przede wszystkim dużo emocji i dobrej zabawy!

Skarby z szafy - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl