Skarby z szafy

sezon 1 odcinek 6

Skarby z szafy

W kolejnym odcinku Ania Dec odwiedzi charyzmatycznych Olę i Janka. Są oni prawdziwymi pasjonatami mody i buszowania w second hand’ach. Mimo to, że uwielbiają modę z drugiej ręki to nie odnajdują się w sprzedaży ubrań, które zalegają w ich własnych szafach. A są to rzeczy wyjątkowe - z wieloma z nich wiążą się historie rodzinne czy wspomnienia z odbytych podróży. Z nieocenioną pomocą Ani podejmą się wyzwania wystawienia perełek i zebrania pieniędzy, by zrealizować swoje marzenie. Marzenie o domu na kółkach.

Skarby z szafy - opis programu

W nowym programie TVN Style powstałym we współpracy z platformą Vinted, prowadząca Ania Dec podpowie jak zrobić porządek w szafie w duchu mody zrównoważonej. Nie wyrzucaj, sprzedaj - do tego będziemy zachęcać uczestników programu.

W każdym odcinku pomożemy naszym bohaterom pozbyć się z szafy niepotrzebnych rzeczy i sprzedać je na platformie internetowej. Pieniądze ze sprzedaży nasi uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie jakiegoś marzenia.

Będzie mnóstwo porad dotyczących tego, jak sprzedawać w internecie oraz tego jak utrzymać porządek i umiar w szafie, ale przede wszystkim dużo emocji i dobrej zabawy!

Skarby z szafy - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl