Dziewczyny z wypiekami

Agata i Małgosia kochają słodkie wyzwania. W swojej pracowni cukierniczej często spotykają się z nietypowymi zamówieniami. Jak poradzą sobie z pomysłami klientów? Czy ich torty przypadną do gustu organizatorom przyjęcia?

„Dziewczyny z wypiekami” to idealna propozycja dla miłośników wyjątkowo pięknych i przepysznych ciast! Zrobienie idealnego tortu nie jest prostą sprawą. Liczą się nie tylko umiejętności kulinarne, ale też ogromna wyobraźnia, szczypta cierpliwości i zamiłowanie do detali. „Dziewczyny z wypiekami” coś o tym wiedzą!

W każdym odcinku zmierzą się z innymi słodkimi wyzwaniami. Ten przebojowy duet zrobi wszystko, żeby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, którzy szukają swojego wymarzonego ciasta. Tort często musi być spersonalizowany i pasować do tematyki przyjęcia. Okazji do świętowania może być naprawdę wiele! Czy bohaterkom uda się stworzyć perfekcyjny tort, który zachwyci wszystkich gości?

„Dziewczyny z wypiekami” to nie tylko znakomita rozrywka, ale również źródło kulinarnych inspiracji! Dowiedz się, jak samodzielnie przygotować prawdziwy tort, czego potrzebujesz do wykonania doskonałego biszkoptu, który nigdy nie opada i zachwyca lekkością, oraz jak zrobić krem, który się nie warzy. Bohaterki programu zdradzą też, jak sprawić, by ciasto nie tylko pysznie smakowało, ale też efektownie wyglądało!

Spektakularne formy, kształty, mnogość barw, a przede wszystkim doskonały smak – to wyróżnia wypieki dziewczyn!

Dziewczyny z wypiekami, sezon 2, odcinek 8 Dziewczyny z wypiekami, sezon 2, odcinek 7 Dziewczyny z wypiekami, sezon 2, odcinek 6 Dziewczyny z wypiekami, sezon 2, odcinek 5 Dziewczyny z wypiekami, sezon 2, odcinek 4 Dziewczyny z wypiekami, sezon 2, odcinek 3 Dziewczyny z wypiekami, sezon 2, odcinek 2 Dziewczyny z wypiekami, sezon 2, odcinek 1 Dziewczyny z wypiekami, sezon 1, odcinek 8 Dziewczyny z wypiekami, sezon 1, odcinek 7 Dziewczyny z wypiekami, sezon 1, odcinek 6 Dziewczyny z wypiekami, sezon 1, odcinek 5 Dziewczyny z wypiekami, sezon 1, odcinek 4 Dziewczyny z wypiekami, sezon 1, odcinek 3 Dziewczyny z wypiekami, sezon 1, odcinek 2 Dziewczyny z wypiekami, sezon 1, odcinek 1