Kuba Wojewódzki

Siłą programu Kuby Wojewódzkiego jest oczywiście sam prowadzący. By jego gwiazda jaśniała pełnym blaskiem, potrzebuje gości. Jak zwykle będą to ludzie z pierwszych i ostatnich stron gazet. A także ci, którzy - jak dotąd - w żadnej gazecie się nie znaleźli.

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Na skórzanej kanapie Króla TVN ponownie zasiądą największe gwiazdy – aktorzy, muzycy, sportowcy i politycy. Wszyscy będą musieli przygotować się na niebanalne, podchwytliwe pytania i ostry jak brzytwa język Kuby. Ale wizyta u Kuby Wojewódzkiego będzie dla nich przede wszystkim prawdziwym sprawdzianem z dystansu do siebie i poczucia humoru. Na tym egzaminie nie wyciągną ściągi, nie będą mieli również szansy na poprawkę. Który z rozmówców okaże się być wzorowym uczniem i zda na piątkę?

Poza tym widzów czekają stałe elementy programu jak skąpo ubrana lub „trochę” rozebrana pani Wodzianka, czy występy znanych lub debiutujących muzyków.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show od września w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.

Kuba Wojewódzki sezon 25 Kasia Nosowska i Dawid Podsiadło Kuba Wojewódzki sezon 25 Kasia Nosowska i Dawid Podsiadło - ciąg dalszy Kuba Wojewódzki sezon 25 Magdalena Boczarska, Abelard Giza i Jacek Stramik Kuba Wojewódzki sezon 25 Magdalena Boczarska, Abelard Giza i Jacek Stramik - ciąg dalszy Kuba Wojewódzki sezon 25 Borys Szyc i Smolasty Kuba Wojewódzki sezon 25 Borys Szyc i Smolasty - ciąg dalszy Kuba Wojewódzki sezon 25 Michał Szpak i Sebastian Fabijański Kuba Wojewódzki sezon 25 Michał Szpak i Sebastian Fabijański - ciąg dalszy Kuba Wojewódzki sezon 25 Sara Boruc i Jacek Braciak Kuba Wojewódzki sezon 25 Sara Boruc i Jacek Braciak- ciąg dalszy Kuba Wojewódzki sezon 25 Jerzy Kryszak i Żabson - ciąg dalszy Kuba Wojewódzki sezon 25 Jerzy Kryszak i Żabson Kuba Wojewódzki sezon 25 Leszek Lichota, Krzysztof Materna i Radzimir Dębski - ciąg dalszy Kuba Wojewódzki sezon 25 Leszek Lichota, Krzysztof Materna i Radzimir Dębski Kuba Wojewódzki sezon 25 Maciej Zakościelny, Krzysztof Kwiatkowski, Nikodem Rozbicki i Kacper Ruciński - ciąg dalszy Kuba Wojewódzki sezon 25 Maciej Zakościelny, Krzysztof Kwiatkowski, Nikodem Rozbicki i Kacper Ruciński