Projekt Tyszka

Nie można wyobrazić sobie lepszego przewodnika po świecie fotografii. Marcin Tyszka jest najbardziej rozchwytywanym polskim fotografem mody. Jego zdjęcia ukazują się na okładkach prestiżowych pism na całym świecie. „Vogue”, “Elle", "Harper’s Bazar", "Vanity Fair", "Marie Claire", "InStyle", "Glamour" i "Cosmopolitan" to tylko niektóre z tytułów, z którymi współpracuje. Przed jego obiektywem stawały najsłynniejsze modelki, m.in. Anja Rubik, Eva Herzigova czy Laetitia Casta.

Marcin robi zdjęcia na całym świecie i dużo podróżuje. Jak żyje? Z kim pracuje? Jak wyglądają kulisy sesji zdjęciowych z największymi gwiazdami? Fotograf zabierze ze sobą kamerę i pokaże widzom miejsca, do których niewiele osób ma dostęp. Tylko widzowie TVN Style zobaczą, jak fotografuje światowej sławy modelkę i aktorkę Millę Jovovic.

To nie wszystko! Program „Projekt Tyszka” to niezwykła szansa, żeby uczyć się od mistrza. Marcin Tyszka potrafi zrobić dobre zdjęcie w każdych warunkach. Nie musi mieć do dyspozycji super sprzętu, pięknego studia i zjawiskowej modelki. Znany fotograf twierdzi, że wystarczy znać parę podstawowych zasad, przestrzegać kilku reguł i mieć... telefon komórkowy. Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy zrobiłeś już setki fotosów. Marcin podzieli się z widzami swoim doświadczeniem
i przydatnymi wskazówkami.

W kolejnych odcinkach spotka się z osobami, które mają kłopot ze zrobieniem różnego rodzaju zdjęć. Jak sfotografować mieszkanie, żeby korzystnie je sprzedać? Co zrobić, żeby wypaść atrakcyjnie podczas sesji fotograficznej, która ma być prezentem dla męża? Od tej pory już nikt nie przywiezie z wakacji nieostrej, prześwietlonej i źle wykadrowanej fotografii.

Zrobić zdjęcie z Marcinem każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. No to pstryk!

Projekt Tyszka, odcinek 8 Projekt Tyszka, odcinek 7 Projekt Tyszka, odcinek 6 Projekt Tyszka, odcinek 5 Projekt Tyszka, odcinek 4 Projekt Tyszka, odcinek 3 Projekt Tyszka, odcinek 2 Projekt Tyszka, odcinek 1