Spójrz mi w oczy

Wyniki badań naukowych dowodzą, że kontakt wzrokowy ma silny wpływ fizyczny i emocjonalny na to, jak wiążemy się z innymi ludźmi.

"Spójrz mi w oczy" - o czym program

"Spójrz mi w oczy" to nowy odważny eksperyment społeczny, który za pomocą kontaktu wzrokowego próbuje połączyć przyjaciół, rodziny lub osoby, które w jakiś sposób zostały rozdzielone. Wielu ludzi na całym świecie nie utrzymuje kontaktu ze swoimi bliskimi. Po latach ciszy samo powiedzenie "przepraszam" może nie wystarczyć, aby wyleczyć stare rany i naprawić zerwane więzi. W programie osoby skłócone ze sobą zostają poddane próbie pogodzenia i odbudowy relacji: po raz pierwszy od lat muszą stanąć twarzą w twarz i przez dwie minuty patrzeć sobie prosto w oczy. Potem każdy będzie musiał podjąć decyzję, czy wybaczyć i pojednać się ponownie, czy też pójść swoją własną drogą.

"Spójrz mi w oczy" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl

Spójrz mi w oczy, sezon 2, odcinek 7 Spójrz mi w oczy, sezon 2, odcinek 6 Spójrz mi w oczy, sezon 2, odcinek 5 Spójrz mi w oczy, sezon 2, odcinek 4 Spójrz mi w oczy, sezon 2, odcinek 3 Spójrz mi w oczy, sezon 2, odcinek 2 Spójrz mi w oczy, sezon 2, odcinek 1