Bonusy z raju

Każdego dnia mamy dla was extra video z planu „Paradise Hotel”. Chcecie zobaczyć coś, czego nie było w odcinku? A może zastanawialiście się jak scena z programu wyglądała w całości? Ciekawi jesteście rozmów, akcji i wydarzeń, które na antenie nie zostały pokazane? Codziennie mamy dla was extra bonus!

Hotel Paradise - opis programu

Paradise Hotel” to format, który stał się pierwowzorem dla innych programów typu reality show. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało aż 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali!

Zasady programu z pozoru są proste – uczestnicy muszą zrobić wszystko, by znaleźć i rozkochać w sobie partnera. A będą mieli na to zaledwie siedem dni. Zadanie będzie tym trudniejsze, że co tydzień w Hotelu Paradise pojawiać się będą nowi lokatorzy, którzy postarają się podbić serca tych, którzy już w nim mieszkają. Uczestników czekają zatem nie tylko beztroskie wakacje na rajskiej wyspie, ale także pełne emocji tygodnie, w trakcie których będą musieli pokazać swoją romantyczną duszę... Aby osiągnąć cel, będą uwodzić, zawierać sojusze i prowadzić wyrafinowaną grę.

Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – do czego posuną się uczestnicy, by zostać na Bali jak najdłużej? Co zrobią, by zwiększyć swoje szanse na wygraną? I kto zgarnie nagrodę w wysokości stu tysięcy złotych? Czy pieniądze trafią do jednej osoby, czy pary? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Hotel Paradise - prowadząca

Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model – Klaudia El Dursi. Influencerka, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie.

Hotel Paradise - gdzie oglądać?

Widzowie będą mogli śledzić losy mieszkańców „Hotelu Paradise” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja „Hotel Paradise Extra”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki, wzbogacone o nagrania niedostępne w telewizji. Ale to nie wszystko! Tylko w Playerze codziennie od 5:00 rano do 2:00 w nocy będzie można oglądać dodatkowe materiały „Prosto z raju”. Dzięki nim każdy będzie mógł poczuć się jak uczestnik programu i mieć pewność, że żaden skandal, romans czy afera go nie ominie. Oprócz tego w serwisie zostaną wyemitowane „Mądrości z raju”, które pozwolą lepiej poznać uczestników i dowiedzieć się, co myślą na różne tematy, a także program „Klaudia z raju”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje ostatnie wydarzenia oraz pokaże backstage z planu.

Bonusy z raju, odcinek 40 Bonusy z raju, odcinek 39 Bonusy z raju, odcinek 38 Bonusy z raju, odcinek 37 Bonusy z raju, odcinek 36 Bonusy z raju, odcinek 35 Bonusy z raju, odcinek 34 Bonusy z raju, odcinek 33 Bonusy z raju, odcinek 32 Bonusy z raju, odcinek 31 Bonusy z raju, odcinek 30 Bonusy z raju, odcinek 29 Bonusy z raju, odcinek 28 Bonusy z raju, odcinek 27 Bonusy z raju, odcinek 26 Bonusy z raju, odcinek 25 Bonusy z raju, odcinek 24 Bonusy z raju, odcinek 23 Bonusy z raju, odcinek 22 Bonusy z raju, odcinek 21 Bonusy z raju, odcinek 20 Bonusy z raju, odcinek 19 Bonusy z raju, odcinek 18 Bonusy z raju, odcinek 17 Bonusy z raju, odcinek 16 Bonusy z raju, odcinek 15 Bonusy z raju, odcinek 14 Bonusy z raju, odcinek 13 Bonusy z raju, odcinek 12 Bonusy z raju, odcinek 11 Bonusy z raju, odcinek 10 Bonusy z raju, odcinek 9 Bonusy z raju, odcinek 8 Bonusy z raju, odcinek 7 Bonusy z raju, odcinek 6 Bonusy z raju, odcinek 5 Bonusy z raju, odcinek 4 Bonusy z raju, odcinek 3 Bonusy z raju, odcinek 2 Bonusy z raju, odcinek 1