Niezwykłe strony życia

Niezwykłe historie zwyczajnych ludzi. Przełomowe momenty i decyzje, które zmieniły bieg ich życia. Ten cykl dokumentalny nikogo nie pozostawi obojętnym.

„Niezwykłe strony życia” nie stronią od tematów tabu. W programie zobaczymy rozmowy z dziećmi prostytutek, które dopiero po latach poznały prawdę o swoich matkach. Będziemy świadkami homoseksualnych coming outów oraz dowiemy się, jak wygląda rozwód z perspektywy dwojga skłóconych małżonków. Swoje poruszające historie opowiedzą niedoszli samobójcy oraz osoby, które straciły wszystko i nagle znalazły się na dnie. Dotrzemy do ludzi, którzy żyją z brzemieniem popełnionego morderstwa, oraz tych, którzy otarli się o śmierć. Tu nie ma miejsca na naciągane historie. To wszystko dzieje się wokół nas.

Niezwykłe strony życia odcinek 6 Kobiety na wojnie Niezwykłe strony życia odcinek 5 Grotołaz Niezwykłe strony życia odcinek 4 Michał Niezwykłe strony życia odcinek 3 Konsultantka ds. czystości Niezwykłe strony życia odcinek 2 Historia Oli część I Niezwykłe strony życia odcinek 1 Dzieciństwo