Niezwykłe strony życia

Niezwykłe historie zwyczajnych ludzi. Przełomowe momenty i decyzje, które zmieniły bieg ich życia. Ten cykl dokumentalny nikogo nie pozostawi obojętnym.

„Niezwykłe strony życia” nie stronią od tematów tabu. W programie zobaczymy rozmowy z dziećmi prostytutek, które dopiero po latach poznały prawdę o swoich matkach. Będziemy świadkami homoseksualnych coming outów oraz dowiemy się, jak wygląda rozwód z perspektywy dwojga skłóconych małżonków. Swoje poruszające historie opowiedzą niedoszli samobójcy oraz osoby, które straciły wszystko i nagle znalazły się na dnie. Dotrzemy do ludzi, którzy żyją z brzemieniem popełnionego morderstwa, oraz tych, którzy otarli się o śmierć. Tu nie ma miejsca na naciągane historie. To wszystko dzieje się wokół nas.

Niezwykłe strony życia, sezon 1, odcinek 6Kobiety na wojnie Niezwykłe strony życia, sezon 1, odcinek 5Grotołaz Niezwykłe strony życia, sezon 1, odcinek 4Michał Niezwykłe strony życia, sezon 1, odcinek 3Konsultantka ds. czystości Niezwykłe strony życia, sezon 1, odcinek 2Historia Oli część I Niezwykłe strony życia, sezon 1, odcinek 1Dzieciństwo