Czas na zmianę

Karolina Limbach doskonale wie, co w modzie piszczy. Pracuje jako stylistka magazynu lifestylowego, a podczas sesji zdjęciowych ubiera największe gwiazdy polskiego show-biznesu.

Czas na zmianę - opis programu

W trzecim sezonie programu „Czas na zmianę” Karolina Limbach – stylistka jednego z czołowych polskich magazynów modowych, pomaga kobietom w zmianie stylu. Bohaterki otwierają przed Karoliną swoje szafy, by wybrała z nich to, co najlepsze i stworzyła nowe zaskakujące zestawy ubraniowe. W pracowni Karoliny każda bohaterka dowiaduje się, jakie kroje są dla niej najbardziej korzystne i jak łączyć ze sobą ubrania, by wyglądać w nich jak najlepiej. Nowe zestawienia ubrań i garść modowych trików odmienią styl bohaterek. Nie zabraknie lekcji makijażu, którą poprowadzi Ania Galińska. Będzie też wizyta w salonie fryzjerskim. Na koniec spektakularna metamorfoza, która zostanie uwieczniona podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Czas na zmianę - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl

Czas na zmianę, sezon 3, odcinek 8 Czas na zmianę, sezon 3, odcinek 7 Czas na zmianę, sezon 3, odcinek 6 Czas na zmianę, sezon 3, odcinek 5 Czas na zmianę, sezon 3, odcinek 4 Czas na zmianę, sezon 3, odcinek 3 Czas na zmianę, sezon 3, odcinek 2 Czas na zmianę, sezon 3, odcinek 1 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 10 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 9 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 8 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 7 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 6 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 5 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 4 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 3 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 2 Czas na zmianę, sezon 2, odcinek 1 Czas na zmianę, sezon 1, odcinek 8 Czas na zmianę, sezon 1, odcinek 7 Czas na zmianę, sezon 1, odcinek 6 Czas na zmianę, sezon 1, odcinek 5 Czas na zmianę, sezon 1, odcinek 4 Czas na zmianę, sezon 1, odcinek 3 Czas na zmianę, sezon 1, odcinek 2 Czas na zmianę, sezon 1, odcinek 1