Czas na zmianę

sezon 2 odcinek 10

Czas na zmianę 2

Kolejną bohaterką programu „Czas na zmianę” jest Kornelia z Krakowa. To młoda mama, która chciałaby po kilku miesiącach urlopu macierzyńskiego skupić się trochę bardziej na
sobie. Kornelia lubi kolory i wyraziste ubrania, jednak nie potrafi ich ze sobą łączyć. Nie wie też, jakie fasony najlepiej do niej pasują. Chciałaby wyróżniać się swoimi stylizacjami i
podkreślić nimi swoją kobiecość. Jest odważna, więc Karolina Limbach będzie miała spore pole do działania. Jaką wersję stylizacji zaproponuje naszej bohaterce?

Czas na zmianę - opis programu

Potrafi idealnie dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki, wie jak łączyć kolory i wzory, by efekt był powalający. Teraz Karolina stanie przed nie lada wyzwaniem – zmienić styl bohaterek programu na tyle, by poczuły się piękne i bardziej pewne siebie, ale równocześnie pozostały sobą.

Pierwszym krokiem w metamorfozie będzie więc przejrzenie szaf uczestniczek. Karolina odrzuci te ubrania, które nie są odpowiednie – mają zły krój, fason, kolor, a następnie zaproponuje wspólne zakupy. Wybierając stylizacje w popularnych sieciówkach oraz sklepach internetowych, pokaże na jakie elementy garderoby warto postawić, ponieważ to dzięki nim nasz ubiór może stać się bardziej stylowy, ponadczasowy i uniwersalny. Ale strój to nie wszystko! Jego dopełnieniem będzie piękny makijaż oraz fryzura. Bohaterki programu na początek trafią w ręce Ani Galińskiej, która nauczy je podstaw codziennego makijażu i pokaże, że wystarczy tylko kilka minut by wyglądać i poczuć się lepiej. Następnie zajmie się nimi fryzjer, który również dorzuci garść rad dotyczących pielęgnacji oraz stylizacji włosów.

Jaki będzie finalny efekt metamorfoz? Czy bohaterki programu dobrze poczują się w nowej wersji siebie? I najważniejsze - czy wezmą sobie do serca cenne wskazówki otrzymane od ekspertów?

Czas na zmianę - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl