Czas na zmianę

sezon 2 odcinek 3

Czas na zmianę 2

W kolejnym odcinku „Czas na zmianę” bohaterką będzie 39-letnia Beata. Beata mimo większego rozmiaru nie wstydzi się pokazywać swojego ciała, bo wyznaje zasadę „ciałopozytywności”. Do tej pory w jej szafie królowały jednak obcisłe mini sukienki, duże dekolty i zwierzęce printy. Wszystko to było bardzo wyzywające. Zgłaszając się do programu Beata chciała więc uszlachetnić swoje stylizacje. Nie chciała jednak zakryć się pod workowymi ubraniami przeznaczonymi dla kobiet „plus size”. Czy Karolinie uda się poskromić szalony charakter bohaterki? Czy Beata przekona się, że można wyglądać elegancko i wciąż podkreślać swoje kobiece kształty?

Czas na zmianę - opis programu

Potrafi idealnie dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki, wie jak łączyć kolory i wzory, by efekt był powalający. Teraz Karolina stanie przed nie lada wyzwaniem – zmienić styl bohaterek programu na tyle, by poczuły się piękne i bardziej pewne siebie, ale równocześnie pozostały sobą.

Pierwszym krokiem w metamorfozie będzie więc przejrzenie szaf uczestniczek. Karolina odrzuci te ubrania, które nie są odpowiednie – mają zły krój, fason, kolor, a następnie zaproponuje wspólne zakupy. Wybierając stylizacje w popularnych sieciówkach oraz sklepach internetowych, pokaże na jakie elementy garderoby warto postawić, ponieważ to dzięki nim nasz ubiór może stać się bardziej stylowy, ponadczasowy i uniwersalny. Ale strój to nie wszystko! Jego dopełnieniem będzie piękny makijaż oraz fryzura. Bohaterki programu na początek trafią w ręce Ani Galińskiej, która nauczy je podstaw codziennego makijażu i pokaże, że wystarczy tylko kilka minut by wyglądać i poczuć się lepiej. Następnie zajmie się nimi fryzjer, który również dorzuci garść rad dotyczących pielęgnacji oraz stylizacji włosów.

Jaki będzie finalny efekt metamorfoz? Czy bohaterki programu dobrze poczują się w nowej wersji siebie? I najważniejsze - czy wezmą sobie do serca cenne wskazówki otrzymane od ekspertów?

Czas na zmianę - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl