Czas na zmianę

sezon 2 odcinek 6

Czas na zmianę 2

Kolejna bohaterka "Czasu na zmianę" to Joanna - „czarna dama" - w jej szafie na próżno szukać innych kolorów. Mimo że lubi sukienki, marynarki czy też styl mniej elegancki, to zawsze stawia na kolor czarny. Zgłosiła się do programu, bo chciałaby odnaleźć się w barwnych stylizacjach, jednak nie umie sobie ich dobrać. Wie też, że kolor lepiej odda jej pozytywny i szalony charakter. Czy Karolina Limbach poradzi sobie z tym wyzwaniem? Czy Asia zaakceptuje nową kolorową wersję samej siebie?

Czas na zmianę - opis programu

Potrafi idealnie dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki, wie jak łączyć kolory i wzory, by efekt był powalający. Teraz Karolina stanie przed nie lada wyzwaniem – zmienić styl bohaterek programu na tyle, by poczuły się piękne i bardziej pewne siebie, ale równocześnie pozostały sobą.

Pierwszym krokiem w metamorfozie będzie więc przejrzenie szaf uczestniczek. Karolina odrzuci te ubrania, które nie są odpowiednie – mają zły krój, fason, kolor, a następnie zaproponuje wspólne zakupy. Wybierając stylizacje w popularnych sieciówkach oraz sklepach internetowych, pokaże na jakie elementy garderoby warto postawić, ponieważ to dzięki nim nasz ubiór może stać się bardziej stylowy, ponadczasowy i uniwersalny. Ale strój to nie wszystko! Jego dopełnieniem będzie piękny makijaż oraz fryzura. Bohaterki programu na początek trafią w ręce Ani Galińskiej, która nauczy je podstaw codziennego makijażu i pokaże, że wystarczy tylko kilka minut by wyglądać i poczuć się lepiej. Następnie zajmie się nimi fryzjer, który również dorzuci garść rad dotyczących pielęgnacji oraz stylizacji włosów.

Jaki będzie finalny efekt metamorfoz? Czy bohaterki programu dobrze poczują się w nowej wersji siebie? I najważniejsze - czy wezmą sobie do serca cenne wskazówki otrzymane od ekspertów?

Czas na zmianę - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl