Czas na zmianę

sezon 2 odcinek 8

Czas na zmianę 2

Kasia jest zabieganą mama dwójki dzieci. Ostatnio wróciła do pracy po kilku latach przerwy i chciałaby, żeby jej stylizacje pasowały do biurowego dress codu. Przyzwyczaiła się do wygodnych ubrań i na co dzień nie poświęcała czasu na ich dobór. Ważne, żeby było szybko, praktycznie i komfortowo. W jej szafie dominują dziewczęce stylizacje, ale brakuje oficjalnych looków do pracy, które dodają pewności siebie. Co zaproponuje jej Karolina? Czy uda się osiągnąć wymarzony cel Kasi i stworzyć wizerunek bizneswoman?

Czas na zmianę - opis programu

Potrafi idealnie dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki, wie jak łączyć kolory i wzory, by efekt był powalający. Teraz Karolina stanie przed nie lada wyzwaniem – zmienić styl bohaterek programu na tyle, by poczuły się piękne i bardziej pewne siebie, ale równocześnie pozostały sobą.

Pierwszym krokiem w metamorfozie będzie więc przejrzenie szaf uczestniczek. Karolina odrzuci te ubrania, które nie są odpowiednie – mają zły krój, fason, kolor, a następnie zaproponuje wspólne zakupy. Wybierając stylizacje w popularnych sieciówkach oraz sklepach internetowych, pokaże na jakie elementy garderoby warto postawić, ponieważ to dzięki nim nasz ubiór może stać się bardziej stylowy, ponadczasowy i uniwersalny. Ale strój to nie wszystko! Jego dopełnieniem będzie piękny makijaż oraz fryzura. Bohaterki programu na początek trafią w ręce Ani Galińskiej, która nauczy je podstaw codziennego makijażu i pokaże, że wystarczy tylko kilka minut by wyglądać i poczuć się lepiej. Następnie zajmie się nimi fryzjer, który również dorzuci garść rad dotyczących pielęgnacji oraz stylizacji włosów.

Jaki będzie finalny efekt metamorfoz? Czy bohaterki programu dobrze poczują się w nowej wersji siebie? I najważniejsze - czy wezmą sobie do serca cenne wskazówki otrzymane od ekspertów?

Czas na zmianę - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl