Nowa misja ratunkowa

Gotowi na jesienne porządki? „Nowa misja ratunkowa" wraca, a wraz z nią Ula Chincz i jej najlepsze patenty na sprzątanie oraz organizację przestrzeni. Tej jesieni czeka na Was osiem różnorodnych odcinków.

„Nowa misja ratunkowa” – o czym jest program?

Ula pomoże odczarować pokój trzyletniej Marysi, która szczerze przyzna, że sama robi tam bałagan, jednak nie to jest głównym problemem. Większość książeczek i zabawek jest poza jej zasięgiem, a wystrój został po sypialni rodziców. Zobaczycie jak funkcjonalnie urządzić pokój dziecka i przerobić karmnik dla ptaków na lampkę nocną.

W tym sezonie pojawi się także balkon! Własny ogród to w dużym mieście niestety rzadkość. Ula udowodni, że pięknie urządzony balkon, może być jego namiastką. Oczywiście poza strefą relaksu, pojawi się tam także miejsce na przechowywanie, którego w mieszkaniach w bloku jest zawsze za mało. Choć bywa i tak, że nawet mieszkając w domku jednorodzinnym można mieć problem z organizacją przestrzeni, o czym Ula przekona się w Pabianicach u Marty i Kuby. Ich piwnica zyskała miano „tragicznej". Uczestnicy będą musieli uporać się z segregacją sporej ilości rzeczy, odgrzybianiem i malowaniem, żeby pomieszczenie nabrało bardziej przytulnego charakteru. Ula z kolei zadba o organizacje kącika pralniczego, szafki na chemię i sezonowej szafy.

A jeśli o ubraniach mowa – w  jednym  z odcinków zajmiemy się także garderobą. Emilia i Mateusz z Grójca, którzy spodziewają się przyjścia na świat córeczki, potrzebowali pomocy Uli w zagospodarowaniu pełnej skosów przestrzeni.

Jak zwykle w programie nie zabraknie patentów Uli. Zwykła, drewniana paleta zostanie przerobiona na stojak do sprzętu fotograficznego, a grójeckie skrzynki na jabłka zmienią się w szafki na buty z siedziskiem. Ula opowie też między innymi o tym jak efektywnie prać i wieszać
pranie tak, żeby nie prasować. Wiecie, że rocznie można zaoszczędzić w ten sposób aż 60 godzin?

Czy zmiany wprowadzone w domach uczestników „Nowej misji ratunkowej" są trwałe? Teraz przekonacie się o tym na końcu każdego odcinka. Kilka tygodni po zakończeniu programu nasi bohaterowie zrelacjonują, jak sprawdzają się zmiany wprowadzone przez Ulę.

„Nowa Misja Ratunkowa” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl

Nowa misja ratunkowa, sezon 2, odcinek 8 Nowa misja ratunkowa, sezon 2, odcinek 7 Nowa misja ratunkowa, sezon 2, odcinek 6 Nowa misja ratunkowa, sezon 2, odcinek 5 Nowa misja ratunkowa, sezon 2, odcinek 4 Nowa misja ratunkowa, sezon 2, odcinek 3 Nowa misja ratunkowa, sezon 2, odcinek 2 Nowa misja ratunkowa, sezon 2, odcinek 1 Nowa misja ratunkowa, sezon 1, odcinek 7 Nowa misja ratunkowa, sezon 1, odcinek 6 Nowa misja ratunkowa, sezon 1, odcinek 5 Nowa misja ratunkowa, sezon 1, odcinek 4 Nowa misja ratunkowa, sezon 1, odcinek 3 Nowa misja ratunkowa, sezon 1, odcinek 2 Nowa misja ratunkowa, sezon 1, odcinek 1