Nowa misja ratunkowa

sezon 1 odcinek 2

Nowa misja ratunkowa

Jaki powinien być pokój rocznego dziecka? Przytulny i bezpieczny. Ten, którym zajmie się Ula Chincz wygląda jak… składzik budowlany.

Bohaterką drugiego odcinka jest roczna Marcelinka. Odkąd pojawiła się na świecie, jej rodzice Małgosia i Paweł, a także starsza siostra Weronika, poświęcają jej całą uwagę. Co w tym złego? Absolutnie nic, gdyby nie fakt, że nikt nie ma czasu, żeby zająć się przyszłym pokojem tej młodej damy. Zamiast pluszowych misiaków, wylądowały w nim kleje montażowe, stara ława, panele podłogowe i wiele innych rzeczy, które z całą pewnością nie mają związku z pokojem dziecięcym. Jednak to nie koniec! Schody prowadzące do przyszłego królestwa Marceliny mrożą krew w żyłach - brak barierki, prowizorycznie zbite deski i tralki, betonowa podłoga - ten widok wprawił Ulę w osłupienie.

Dlatego metamorfoza w tym odcinku będzie dwuetapowa. Najpierw Ula razem z Małgosią i Pawłem zajmie się „wyprowadzeniem" z pokoju wszystkich niepotrzebnych rzeczy, dzięki czemu nareszcie będzie mogło w nim stanąć łóżeczko dziecięce. Ubrania Marcelinki zostaną ułożone w praktycznych organizerach, a na wyjątkowe kreacje Ula stworzy specjalny wieszak. O bezpieczeństwo na schodach zadba fachowiec Uli, Rafał. Dzięki nowej barierce Marcelinka będzie mogła bezpiecznie raczkować i wspinać się na piętro.

„Nowa misja ratunkowa” – streszczenie odcinka

Główną bohaterką drugiego odcinka jest roczna Marcelinka. Odkąd pojawiła się na świecie rodzice Małgosia i Paweł, a także starsza siostra Weronika, poświęcają jej całą uwagę. Co w tym złego? Absolutnie nic, gdyby nie fakt, że nikt nie ma czasu, żeby zająć się przyszłym pokojem młodej damy. Zamiast pluszowych misiaków, wylądowały w nim kleje montażowe, stara ława, panele podłogowe i wiele innych rzeczy, które z całą pewnością nie mają związku z pokojem dziecięcym.

Metamorfoza w tym odcinku będzie dwuetapowa. Najpierw Ula razem z Małgosią i Pawłem zajmie się „wyprowadzeniem” z pokoju wszystkich niepotrzebnych rzeczy, a dopiero potem rozpocznie się aranżowanie nowej przestrzeni. O bezpieczeństwo na schodach zadba fachowiec Uli, Rafał. Dzięki nowej barierce Marcelinka będzie mogła bezpiecznie raczkować i wspinać się na piętro.

„Nowa Misja Ratunkowa” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl