Nowa misja ratunkowa

sezon 1 odcinek 3

Nowa misja ratunkowa

Ola i Michał zostali pokonani przez własną garderobę. Ich problem to stanowczo za duża ilość rzeczy i źle zaprojektowana przestrzeń garderoby. Wraz z dwójką dzieci posiadają około 200 par butów, w większości których oczywiście nie chodzą.
W garderobie bohaterowie mają bardzo głębokie półki, w których wszystko ginie, a kiedy chcą coś wyjąć to wszystko ląduje na podłodze. Deska do prasowania zabarykadowana jest ubraniami sezonowymi, ale również tymi świeżo wypranymi i "na co dzień". Poza tymi rzeczami, w garderobie bohaterów znajduje się pokaźna kolekcja damskich torebek, około setka dziecięcych czapek, obrusy, ozdoby, rolki i wiele innych rzeczy. Rzeczy w szafie jest tak dużo, że nie ma się jak ruszyć, a co dopiero coś w tym chaosie znaleźć !

Z odsieczą przychodzi Ula, która pomoże naszym kochającym zakupy bohaterom pozbyć się ubrań nieużywanych i niepotrzebnych, czy po prostu źle na nich leżących. Mniej używane rzeczy zostaną pochowane w przeźroczyste pudła, a te zajmujące dużo miejsca w worki próżniowe. Następnie Ula wraz z Michałem zamontuje nowe drążki na ubrania, przy okazji Ula powie, jak ważne są odpowiednio dobrane wieszaki. Poznamy patent Uli na przechowywanie damskich torebek, pojawi się też spersonalizowana skrzynia na narzędzia. Dowiemy się też, jak mądrze zagospodarować przestrzeń w przedpokoju.

Zmiana będzie bardzo duża, a radość naszych bohaterów jeszcze większa! Jeśli chcecie poznać masę sposobów na organizację przestrzeni w garderobie i przedpokoju, oglądajcie „Nową misję ratunkową”.

„Nowa misja ratunkowa” – o czym jest program?

Prowadząca Ula Chincz w poprzednich sezonach pokazała, jak niewielkim kosztem w ciągu kilku dni można zmienić swój dom w przytulną i funkcjonalną przestrzeń. Tym razem zamiast zdjęć z „miejsca zbrodni” uczestnicy wysyłają swoje zgłoszenia do programu. Dzięki temu prowadząca może jeszcze lepiej przewidzieć, jak przygotować się do walki o porządek.

W niewielkim czasie zagracona przestrzeń mieszkań uczestników zmienia się nie do poznania. Każda zmiana wiąże się jednak ze sporym nakładem pracy i niezbędnej motywacji. Ula Chincz jest gotowa na wszelkie niespodzianki. Zobacz lodówkę w szafie, dywan, który nigdy nie był odkurzany czy zestaw 20 czapek dla dwójki dzieci. W „Nowej Misji Ratunkowej” zmiany nastąpią w garderobie, kuchni, jak i salonie studenta.

„Nowa Misja Ratunkowa” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny online na platformie VOD player.pl