Po pierwsze kino

Każdego z widzów zachwycają różne momenty, efekty w filmach. A jak odbierają je Ci, którzy je tworzą? Poznaj doznania, opinie i wspomnienia aktorów, reżyserów i scenarzystów dużych produkcji.

"Po pierwsze kino" - opis

Cykl, w którym gwiazdy kina - aktorzy, reżyserzy jak i scenarzyści podzielą się swoimi doświadczeniami z kinem. Jakie są ich najpiękniejsze wspomnienia związane z filmem? Jaka scena wywarła na nich największa wrażenie, a która była najtrudniejsza do zrealizowania? W nowej serii TVN Fabuła pojawia się między innymi Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Andrzej Seweryn, Jagoda Szelc czy Jacek Poniedziałek.

"Po pierwsze kino" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Fabuła oraz platformie VOD player.pl

Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 3 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2 Po pierwsze kino, sezon 2