Hotele marzeń

Podwodna sypialnia na wyspie Pemba, pokój z widokiem na hipopotamy, domek w środku amazońskiej dżungli. Jeśli istnieje raj na ziemi, Ania Dereszowska na pewno go znajdzie i przetestuje. Zapraszamy w ekskluzywną podróż po hotelach, o jakich nawet filozofom się nie śniło.

Hotele marzeń - o czym jest program?

Hotelarze na całym świecie prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej oryginalnych atrakcji dla turystów. Nocleg na pokładzie okrętu w środku miasta. Luksusowy hotel osiemnaście metrów pod ziemią. Relaks w miejscu zbudowanym tylko i wyłącznie z soli. To wszystko możliwe! Nie pozostaje nic innego, jak wyruszyć w świat i odnaleźć wszystkie te nietypowe miejsca.

Anna Dereszowska kocha podróżować. Tym razem wraz z kamerą TVN Style odwiedziła niesamowite, luksusowe punkty na mapie całego świata, w których można wypocząć i nacieszyć się oryginalnymi propozycjami dla szukających wrażeń turystów. Na jej trasie znalazły się komfortowe, ekologiczne domki inspirowane ptasimi gniazdami oraz prawdziwa marokańska twierdza przekształcona w ekskluzywny hotel.

Prowadząca odwiedziła także luksusową, wietnamską „wioskę rybacką” w której wakacje spędza Angelina Jolie z rodziną i namibijską „lodge” położoną na środku pustyni.

Każde z tych miejsc ma swoją niepowtarzalną historię. Warto je zobaczyć choćby z pilotem w ręku na domowej kanapie.

Hotele marzeń - gdzie obejrzeć?

Program podróżniczy "Hotele marzeń" dostępny online na platformie VOD player.pl, oraz w telewizji na kanale TVN Style.

Hotele marzeń, sezon 3, odcinek 1 Hotele marzeń, sezon 2, odcinek 3The Siam - Bangkok Hotele marzeń, sezon 2, odcinek 2Grand Hotel Villa Serbelloni Hotele marzeń, sezon 2, odcinek 1Koh Kood - Tajlandia Hotele marzeń, sezon 1, odcinek 4Maroko - Imlil Hotele marzeń, sezon 1, odcinek 3Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj Hotele marzeń, sezon 1, odcinek 2Wietnam - Con Dao Hotele marzeń, sezon 1, odcinek 1Tajlandia - Bangkok